هدر موبایل
1398/03/27 11:00:00
سرویس فرهنگی
بدری مطرح کرد:

لزوم اصلاح سیستم گرمایشی مدارس استان اردبیل قبل از شروع سال تحصیلی جدید

نماینده مردم اردبیل در مجلس بر لزوم اصلاح سیستم گرمایشی مدارس استان اردبیل قبل از شروع سال تحصیلی جدید تاکید کرد.
لزوم اصلاح سیستم گرمایشی مدارس استان اردبیل قبل از شروع سال تحصیلی جدید نماینده مردم اردبیل در مجلس بر لزوم اصلاح سیستم گرمایشی مدارس استان اردبیل قبل از شروع سال تحصیلی جدید تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201906102844167331.jpg لزوم,اصلاح,سیستم,گرمایشی,مدارس,استان,اردبیل,قبل,از,شروع,سال,تحصیلی,جدید Icana

صدیف بدری  در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص مشکلات سیستم گرمایشی مدارس در استان اردبیل و لزوم اصلاح آن برای سال تحصیلی جدید گفت: خوشبختانه در چند سال گذشته مخصوصا در بودجه سال 97، مجلس برای سازمان نوسازی مدارس بودجه خوبی را مصوب کرده بود و دولت در این خصوص اعتبارات خوبی علی الخصوص در حوزه تخریب و بازسازی اختصاص داد که جای تقدیر دارد.

اعتبارات تخصیص یافته برای نوسازی مدارس اردبیل رشد فزاینده ای داشته است

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بودجه ای که دولت برای تخریب و بازسازی مدارس در استان اردبیل تخصیص داده بود، بالغ بر 45 میلیارد تومان بوده است؛ درحالیکه این مبلغ در سال 95 بالغ بر 2 میلیارد و 500 میلیون تومان بود که افزایش اعتبارات در این خصوص، بیانگر عزم دولت برای رسیدگی به امور مدارس کشور است.

این نماینده مجلس در دوره دهم افزود: یکی از مهم ترین اقداماتی که وزارت آموزش و پرورش در مناطق سردسیر علی الخصوص استان اردبیل باید انجام دهد، اصلاح سیستم گرمایشی مدارس است که با توجه به نواقصی که در سیستم گرمایشی در بیشتر مدارس استان وجود دارد، باید قبل از شروع سال تحصیلی جدید، اصلاحات لازم انجام شود تا مشکلی از این بابت برای مدارس و دانش آموزان ایجاد نشود.

شوفاژ یا پگیج جایگزین بخاری در مدارس استان اردبیل شود

وی بیان کرد: مدارسی که در استان اردبیل از بخاری برای سیستم گرمایشی استفاده می کنند، باید شوفاژ یا پگیج را جایگزین آن کنند؛ البته اقدامات خوبی در گذشته انجام شده، اما باید با همت بیشتر مدارسی که نیازمند اصلاح سیستم گرمایشی هستند، شناسایی شده و اصلاحات لازم صورت گیرد.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: وزارت نفت باید عوارض مربوط در قانون برنامه 5 ساله ششم توسعه را به سازمان نو سازی مدارس پرداخت کند که امید می رود با پرداخت آن، بتوان بسیاری از مشکلات مدارس در حوزه بازسازی و تخریب را حل کرده و مشکل گرمایشی استان های سردسیر را در اسرع وقت اصلاح نمود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet