هدر موبایل
1398/03/27 10:03:37
سرویس دیگر رسانه‌ها
قربانی مطرح کرد:

سفر نخست وزیر ژاپن به ایران برای آمریکا دستاوردی نداشت

نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی گفت: سفر نخست وزیر ژاپن به ایران برای آمریکا دستاوردی نداشته است.
سفر نخست وزیر ژاپن به ایران برای آمریکا دستاوردی نداشت نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی گفت: سفر نخست وزیر ژاپن به ایران برای آمریکا دستاوردی نداشته است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100389837284.jpg سفر,نخست,وزیر,ژاپن,به,ایران,برای,آمریکا,دستاوردی,نداشت Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی قربانی  در رابطه با سفر نخست وزیر ژاپن به ایران، بیان کرد: بعد از انقلاب اسلامی اولین حضور نخست وزیر ژاپن در ایران است و این نشان می‌دهد که ایران با اکثر کشورهای دنیا ارتباط بسیار خوبی دارد و فقط کشوری مانند آمریکا که به دنبال منافع شخصی خود است در ایران جایگاهی ندارد.

وی با بیان اینکه سفر نخست وزیر ژاپن به ایران دستاوردهای بسیاری برای ایران و ژاپن داشته است، تصریح کرد: در این سفر دستاوردهای سیاسی، اقتصادی فرهنگی و اجتماعی زیادی به دست آمده است و بسیار مورد اهمیت است.

نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی در رابطه با واسطه شدن نخست وزیر ژاپن برای مذاکره ایران با آمریکا، تصریح کرد: تا زمانی که آمریکا به شرایط برجام بازنگردد و دست از تهدید و تحریم برندارد به هیچ عنوان حاظر به مذاکره با این کشور نیستیم.

قربانی بیان کرد: با وجود برجام، آمریکا در دنیا منزوی شده است و دیگر دروغ‌های این کشور در رابطه با ایران مورد قبول کشورهای دیگر نیست.

وی با تاکید بر اینکه کشور ایران دارای قدمت بسیاری است و با ۱۵ کشور همسایه مرز مشترک دارد، ادامه داد: باید آمریکا بپذیرد که ایران مانند کشور کره نیست و با تمام کشورهای دنیا ارتباط دارد و جزو ۱۸ کشور اول در اقتصاد دنیا است و باید قبول کند که اگر با احترام با ایران صحبت نکند به هیچ عنوان تعاملی بین این دو کشور وجود نخواهد داشت.

به گزارش ایسنا نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه برخی از مسائل در نظام جمهوری اسلامی ایران از خط قرمزها است و به هیچ عنوان حاضر به مذاکره در این زمینه‌ها نخواهیم بود، افزود: فعالیت‌های هسته‌ای در کشورهایی مانند آمریکا نیز انجام می‌شود و در این چند سال نیز به دنیا ثابت شده است که تنها برای دفاع از خود در این حوزه ورود پیدا کرده ایم و در این مسئله هیچ کشوری حق ندارد که ایران را محدود کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet