شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1398/03/27 11:04:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اکبریان در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی:

سرمایه‌های داخلی در حال خروج به سمت کشورهای همجوار است

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: صنعت دارویی ما به سمت ترکیه رفته است یا نمونه دیگری می‌شناسم که سرمایه گذار در حوزه الکترونیک قصد داشته در ایران سرمایه گذاری کند اما به ترکیه رفته و تولید خود را در آن کشور انجام می‌دهد.
سرمایه‌های داخلی در حال خروج به سمت کشورهای همجوار است رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: صنعت دارویی ما به سمت ترکیه رفته است یا نمونه دیگری می‌شناسم که سرمایه گذار در حوزه الکترونیک قصد داشته در ایران سرمایه گذاری کند اما به ترکیه رفته و تولید خود را در آن کشور انجام می‌دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607107499275472.jpg سرمایه‌های,داخلی,در,حال,خروج,به,سمت,کشورهای,همجوار,است Icana

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت، عزیز اکبریان در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی که در استانداری البرز برگزار شد، گفت: البرز یک استان مکمل تهران است و نمی‌توان اینجا را از پایتخت جدا کرد بنابراین باید توجه ویژه‌ای به البرز صورت بگیرد.

اکبریان افزود: متأسفانه تاکنون از حوزه گردشگری در استان غفلت شده است، البرز می‌تواند از قطب جمعیتی ۲۰ میلیونی این منطقه و وجود راه‌ها و فرودگاه‌های دسترسی استفاده کند، امروز پول در گردشگری است.

نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا از دولت خواست نسبت به بازپرداخت وام‌های ارزی توسط صنعتگران مساعدت کند.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به خروج سرمایه از کشور اشاره و اعلام کرد: سرمایه‌های ما در حال خروج به سمت کشورهای همجوار است.

به گزارش ایسنا اکبریان مدعی شد: به عنوان نمونه صنعت دارویی ما به سمت ترکیه رفته است یا نمونه دیگری می‌شناسم که سرمایه گذار در حوزه الکترونیک قصد داشته در ایران سرمایه گذاری کند اما به ترکیه رفته و تولید خود را در آن کشور انجام می‌دهد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet