هدر موبایل
1398/03/27 06:19:00
سرویس اجتماعی
عابدی:

تشکیل کمیته پیگیری برنامه ششم در حوزه مراقب‌های سالمندی

عضو کمیسیون بهداشت و درمان، گفت: جهت رصد فعالیت‌‌های وزارت بهداشت، کمیته‌ای جهت پیگیری برنامه ششم در ارتباط با مراقب‌های سالمندی و کمیته‌‌ای برای بررسی طرح تحول سلامت و ماموریت‌های استانی تشکیل شد.
تشکیل کمیته پیگیری برنامه ششم در حوزه مراقب‌های سالمندی عضو کمیسیون بهداشت و درمان، گفت: جهت رصد فعالیت‌‌های وزارت بهداشت، کمیته‌ای جهت پیگیری برنامه ششم در ارتباط با مراقب‌های سالمندی و کمیته‌‌ای برای بررسی طرح تحول سلامت و ماموریت‌های استانی تشکیل شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607105167333135.jpg تشکیل,کمیته پیگیری,برنامه,ششم,در,حوزه مراقب‌های سالمندی Icana

حیدر علی عابدی  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به جلسه یک‌شنبه26 خرداد ماه کمیسیون بهداشت و درمان، گفت: در ابتدای جلسه انتخابات هیأت رئیسه این کمیسیون برای اجلاسیه چهارم برگزار شد که علی نوبخت حقیقی به عنوان رئیس و محمد حسین قربانی و سید مرتضی خاتمی نیز به ترتیب به عنوان نواب اول و دوم این کمیسیون برگزیده شدند. از طرفی منوچهر جمالی سوسفی و احمد حمزه  نیز توانستند با کسب اکثریت آرا از اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس به عنوان دبیران اول و دوم این کمیسیون برای اجلاسیه چهارم مجلس انتخاب شوند، همچنین اکبر ترکی به عنوان سخنگوی این کمیسیون انتخاب شد.

تشکیل کمیته پیگیری برنامه ششم در حوزه مراقب‌های  سلامت جامعه و سالمندی

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در بخش دوم جلسه کمیسیون، تقسیم وظایفی جهت رصد و بررسی فعالیت‌ وزارت بهداشت و درمان در حوزه‌های مختلف صورت گرفت. بر این اساس کمیته‌ای برای پیگیری برنامه ششم در ارتباط با مراقب‌های سالمندی و سلامت جامعه  و کمیته‌‌ای برای بررسی طرح تحول سلامت و ماموریت‌های استانی تشکیل شد، تا در صورت نیاز به رفع چالش‌ها و تقویت برنامه‌ها، مسئولان مربوطه به کمیسیون دعوت شده و موضوعات به صورت ویژه مورد بررسی قرار بگیرد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان با اشاره به تشکیل دو کمیته جهت رصد فعالیت‌های وزارت بهداشت، خاطر نشان کرد: بنده به عنوان مسئول کمیته پیگیری برنامه ششم در ارتباط با مراقب‌های سالمندی و سلامت جامعه و ابوالفضل سروش نیز به عنوان مسئول کمیته‌ی بررسی طرح تحول سلامت و ماموریت‌های استانی انتخاب شدیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet