هدر موبایل
1398/03/27 09:50:21
سرویس سیاسی
جاسمی مطرح کرد:

تمرکزگرایی فرصت‌ها را از بین می‌برد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد نباید با پیچیده تر کردن امور سنگ جلوی پای افراد بگذاریم زیرا تمرکزگرایی فرصت ها را از بین می برد.
تمرکزگرایی فرصت‌ها را از بین می‌برد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد نباید با پیچیده تر کردن امور سنگ جلوی پای افراد بگذاریم زیرا تمرکزگرایی فرصت ها را از بین می برد. https://cdn.icana.ir/d/019/201803100442969177.jpg تمرکزگرایی,فرصت‌ها,را,از,بین,می‌برد Icana

سیدقاسم جاسمی در گفت‌ و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به درخواست وزیر کشور برای افزایش اختیارات استانداران، گفت: به نظر می رسد باید به نحوی وظایف در استانها و بین مسئولین تقسیم شود که امور در کمترین زمان ممکن به نتیجه مطلوب برسد؛ در واقع چنین موضوعی میزان مراجعات افراد از استانها به پایتخت را هم کاهش می دهد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه امروزه کشورمان درگیر مسائل و مشکلات اقتصادی کلانی است، اظهار کرد: بر این اساس مسئولان کشوری باید در سطوح کلان درگیر امور باشند و مسائل استانی را در استانها حل و فصل کنند.

وی افزود: به نظر می رسد طبق قانون مانعی برای افزایش اختیار در استانها وجود ندارد که امری قابل تامل است.

این نماینده مردم در مجلس دهم با تاکید بر اینکه گاهی نبود اختیارات کافی در استانها موجب شده تا سطح پاسخگویی مسئولان نیز مطلوب نباشد، تصریح کرد: به عبارتی می توان بسیاری از مسائل را در استانها برطرف کرد و بر این اساس از مسئولان محلی خواست که در خصوص نتایج تصمیماتشان پاسخگو باشند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باید یادآور شد امروزه کشورمان در شرایط تحریمی از سوی دشمنان قرار دارد لذا نباید با پیچیده تر کردن امور سنگ جلوی پای افراد بگذاریم زیرا تمرکزگرایی فرصت ها را از بین می برد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet