هدر موبایل
1398/03/27 13:57:16
سرویس سیاسی
ابراهیمی:

خنثی‌سازی تحریم‌ها نیازمند تقویت دیپلماسی اقتصادی است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد امروزه همپیمانان آمریکا در کشورهای منطقه حضور می یابند و تلاش می کنند زمینه حضور اقتصادی ایران را از بین ببرند.
خنثی‌سازی تحریم‌ها نیازمند تقویت دیپلماسی اقتصادی است عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد امروزه همپیمانان آمریکا در کشورهای منطقه حضور می یابند و تلاش می کنند زمینه حضور اقتصادی ایران را از بین ببرند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606105759453688.jpg خنثی‌سازی,تحریم‌ها,نیازمند,تقویت,دیپلماسی,اقتصادی,است Icana

علیرضا ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به فرصت رایزنی با کشورهای همسایه در راستای خنثی سازی تحریم ها، گفت: مقامات کاخ سفید همواره عنوان می کنند سخت ترین تحریم ها علیه ایران اسلامی را رقم زدند از این رو برای خنثی سازی این دسیسه نیاز به تقویت روابط چندجانبه و دوجانبه با کشورهای مختلف خصوصا همسایگان است.

نماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در شرایط کنونی نیاز است سفیران کشورمان نقش رایزن های اقتصادی را ایفا کنند، اظهار کرد: به عنوان مثال سفارتخانه های کشورمان در غرب و شرق آسیا باید به حوزه های اقتصادی قوی تبدیل شوند زیرا بازارها و فرصت های اقتصادی زیادی برای محصولات ایرانی وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه آمریکایی ها تلاش می کنند نظر کشورهای همسایه نسبت به ایران را بَد کنند، افزود: در واقع مقامات کاخ سفید تلاش می کنند سیاست ایران هراسی را دامن بزنند اما فعالیت دستگاه دیپلماسی و حضور مقامات کشورمان در کشورهای همسایه ایران سیاست را خنثی کرده است.

علیرضا ابراهیمی در غرفه خبرگزاری خانه ملت در نمایشگاه مطبوعات

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: در واقع امروزه همپیمانان آمریکا در کشورهای منطقه حضور می یابند و تلاش می کنند زمینه حضور اقتصادی ایران را از بین ببرند که دستگاه دیپلماسی باید این دسیسه را از بین ببرد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به نظر می سد فعال تر شدن معاونت اقتصادی وزارت امورخارجه می تواند کمک شایانی به رفع تحریم ها کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet