هدر موبایل
1398/03/29 06:14:04
سرویس اجتماعی
سلیمی تاکیدکرد:

لزوم رمزگشایی از معمای کمیابی برخی شیرخشک در داروخانه‌ها

نماینده مردم درمجلس دهم با بیان اینکه رمز گشایی از معمای کمیابی برخی شیرخشک ها در داروخانه  های کشورنیازمند واکاوی و بررسی است،گفت: پایان کمبود شیرخشک خاص در کشوربا میدان دادن به شرکت های دانش بنیان امکان پذیراست.
لزوم رمزگشایی از معمای کمیابی برخی شیرخشک در داروخانه‌ها نماینده مردم درمجلس دهم با بیان اینکه رمز گشایی از معمای کمیابی برخی شیرخشک ها در داروخانه  های کشورنیازمند واکاوی و بررسی است،گفت: پایان کمبود شیرخشک خاص در کشوربا میدان دادن به شرکت های دانش بنیان امکان پذیراست. https://cdn.icana.ir/d/019/201901105072601869.jpg لزوم,رمزگشایی,از,معمای,کمیابی,برخی,شیرخشک,در,داروخانه‌ها Icana

اصغرسلیمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت  کمیابی برخی از شیر خشک های خاص برای کودکان،گفت: شکی نیست که ما در مقطعی  به شدت  با کمبود شیرخشک در حوزه کودکان روبرو شده ایم که این مسئله در  حوزه بهداشت ودرمان برای ما یک نکته بسیارمنفی تلقی می شود زیرا کمبود شیر خشک در  حوزه کودکان اثرات بسیار منفی برای ما  در برخواهد داشت.

میدان  دادن به شرکت های دانش بنیان راهکار اساسی برای خروج  از کسری  شیر خشک

نماینده مردم سمیرم در  مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه میدان  دادن به شرکت های دانش بنیان راهکاراساسی برای خروج  از کسری  شیر خشک خاص  در کشور  است تصریح کرد:  خودکفایی در  تولید دارو و شیر خشک های خاص برای کودکان در سال 98 در اولویت قرار بگیرد.

 وی ادامه  داد: تامین دارو  در کشور  باید توسعه مند تر از گذشته  شود تابطور مثال والدین کودکان برای تهیه، شیر خشک مجبور نشوند، به داروخانه های متعدد مراجعه کنند.

 سلیمی افزود:  گرانی پوشک  و داروهای مورد نیاز در حوزه کودکان به هر دلیلی که  باشد، نباید گریبان خانواده ها را بگیرد  بنابراین دولت باید  چتر حمایتی اش را بر سر تامین دارو در  حوزه کودکان بگستراند.

رمز گشایی از معمای کمیابی برخی شیرخشک ها  در داروخانه نیازمند واکاوی  و بررسی

سخنگوی کمیسیون شوراها وامور داخلی مجلس  با بیان اینکه رمز گشایی از معمای کمیابی برخی شیرخشک ها  در داروخانه نیازمند واکاوی  و بررسی است یادآورشد:  پایان کمبود شیرخشک خاص در کشور با میدان دادن به شرکت های دانش بنیان امکان  پذیر است./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet