شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1398/03/27 14:55:15
سرویس اجتماعی
ترکی:

پیام تسلیت نماینده مردم فریدن در مجلس به مناسبت شهادت جوانترین آزاده دوران دفاع مقدس

عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس، شهادت قنبرعلی بهارستانی جوانترین آزاده در دوران دفاع مقدس که از وی به عنوان مایه مباهات شهرستان فریدن یاد کرد را تسلیت گفت.
پیام تسلیت نماینده مردم فریدن در مجلس به مناسبت شهادت جوانترین آزاده دوران دفاع مقدس عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس، شهادت قنبرعلی بهارستانی جوانترین آزاده در دوران دفاع مقدس که از وی به عنوان مایه مباهات شهرستان فریدن یاد کرد را تسلیت گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201906106889803299.jpg پیام,تسلیت,نماینده,مردم,فریدن,در,مجلس,به,مناسبت,شهادت,جوانترین,آزاده,دوران,دفاع,مقدس Icana

اکبر ترکی در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت، ضمن تسلیت به خانواده شهید قنبرعلی بهارستانی، گفت: قنبرعلی بهارستانی جوانترین رزمنده در دوران دفاع مقدس بوده که به اسارت نیروهای صدام درآمده بود و سال‌ها به همراه پدر و برادرانش در اسارت بوده و به دلیل جراحاتی که داشت، جانباز 70 درصد شناخته شد و به تازگی نیز به درجه رفیع شهادت نائل شده است.

شهید بهارستانی پیوسته حامی محرومان بود

نماینده مردم فریدن، فریدونشهر و چادگان در مجلس دهم، ادامه داد: شهید بهارستانی روح بزرگ جهادی و انقلابی داشت، ضمن اینکه از جمله خیرینی بود که در طول دوران خدمتش در بیمه خدمات درمانی شاهد کمک‌های وی به مردم محروم شهرستان فریدن بودیم.

وی تصریح کرد: شهید بهارستانی برغم اینکه سال‌های فراوانی را در اسارت گذرانده و از ناحیه پا و ستون فقرات مجروح شده بود و با مشکلات جدی مواجه بود، اما هرگز به خدمات خود در این حوزه اشاره نمی‌کرد.

ترکی خاطرنشان کرد: رفتارهای شهید بهارستانی در برخورد با مردم و حتی اعضای خانواده‌اش بر مبنای تاکید بزرگان اسلام و الگویی برای سایر افراد این منطقه بود، کما اینکه این موضوع را در طول مدت 35 روزی که در سفر حج تمتع با هم بودیم به وضوح مشاهده کردم.

شهید بهارستانی در مسیر حق و عدالت گام برمی‌داشت

این نماینده مردم در مجلس دهم، یادآور شد: شهید بهارستانی در مباحث سیاسی و اجتماعی نیز در راه دفاع از حق و بر مبنای عدالت گام برمی‌داشت و پیوسته حامی نظام جمهوری اسلامی ایران و تابع منویات مقام معظم رهبری و بسیجی ولایت‌مدار بوده که تا آخرین لحظه در بین مردم بود.

عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: امیدوارم که روح وی که همچون گنجی مایه مباهات شهرستان فریدن بود با امام حسین (ع) محشور شود، ضمن اینکه بنده این افتخار را داشتم، در سال اولی که در مجلس شورای اسلامی فعالیت می‌کردم، وی به عنوان مسئول دفتر اصلی‌ام در شهرستان فریدن فعالیت می‌کرد و می‌توان گفت که ما نیرویی مومن و انقلابی که پیوسته پای کار بود را از دست دادیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet