هدر موبایل
1398/03/28 08:53:47
سرویس اجتماعی
سروش در مخالفت با طرح حیات شبانه:

شب برای استراحت است/ بیولوژی بدن بر همین راستا تنظیم شده

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: نیروی انتظامی مخالفت کلی با طرح حیات شبانه ندارد اما نیازمند نیرو، امکانات و بودجه برای برقراری امنیت در شب است.
شب برای استراحت است/ بیولوژی بدن بر همین راستا تنظیم شده عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: نیروی انتظامی مخالفت کلی با طرح حیات شبانه ندارد اما نیازمند نیرو، امکانات و بودجه برای برقراری امنیت در شب است. https://cdn.icana.ir/d/019/201712102910870420.jpg شب,برای,استراحت,است/,بیولوژی,بدن,بر,همین,راستا,تنظیم,شده Icana

ابوالفضل سروش در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به طرح حیات شبانه گفت: طرح حیات شبانه نیازمند امنیت است حتی در طی روز نیز مردم امنیت دارند و نیروی انتظامی در شهر تسلطی دارد اما دلیل اینکه نیروی انتظامی با این طرح مخالف است این است که می‌گوید نیرو، امکانات و بودجه برای امنیت در شب در اختیار ندارد یعنی حرف اصلی این است و مخالفت کلی با این طرح ندارد و عنوان می‌کند که مراجع ذیصلاح تشخیص دهند که این طرح چگونه باید ادامه پیدا کند.

شب برای استراحت است و بیولوژی بدن نیز بر همین راستا تنظیم شده، نباید به بهانه حیات شبانه آن را برهم زد

مخالف طرح حیات شبانه هستم

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، افزود: بنده نظر خاصی در خصوص اشتغال‌زایی این طرح ندارم چراکه ورود نکرده و مطالعه‌ای درباره آن نداشتم البته در کل مخالف ادامه این طرح هستم چراکه نظم و انضباط مجموعه فکری و بیولوژی انسان، فعالیت در طی روز است و چیزی را که خدا ودیعه کرده و در قرآن نیز آمده که شب برای استراحت و روز برای فعالیت است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برخی از مشاغل مانند پلیس، کارکنان بیمارستان‌ها و همچنین کارکنان نظافت شهر مجبور هستند که در شب نیز فعالیت کنند، اما اینکه زندگی را از عرف معمول که خدا و اهل بیت نیز همانطور توصیه کرده‌اند که شب برای استراحت است و بیولوژی بدن نیز بر همین راستا تنظیم شده، نباید برهم زد.

به نقطه اجتماعی برای برقراری حیات شبانه در برخی شهرها نرسیدیم

این نماینده مردم در مجلس دهم خاطرنشان کرد: بنده مخالف طرح حیات شبانه هستم مگر اینکه به یک نقطه خاصی از شرایط اجتماعی برسیم و بگوییم که مجبور هستیم که برای برخی از شهرها طرح حیات شبانه را اجرا کنیم اما هنوز به آن نقطه اجتماعی نرسیدیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet