خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1388/07/16 17:15:00
سرویس سیاسی

انتقادلاریجانی ازلحن اخباربرخی سایتها درموردمراجع

**رییس مجلس شورای اسلامی با انتقاد از لحن اخبار برخی سایتهای خبری در ارتباط با مراجع تقلید تصریح کرد: در مورد لسانی که برخی سایت ها در این مورد سخن می گویند احساس خطر می کنم.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "علی لاریجانی" که بعد از ظهر روز پنج شنبه در دیدار با مدیران رادیو سراسری معارف سخن می گفت، با بیان اینکه لازم است تا جایگاه و ساحت مرجعیت را به خوبی بشناسیم، خاطرنشان کرد: رادیو معارف می تواند در این زمینه نقش موثری ایفا نماید.

لاریجانی با تاکید بر لزوم تدوین استراتژی رسانه ای در مقابله با هجوم رسانه های بیگانه، یکی از مولفه های کار در رسانه را شناخت رقبا در عرصه بین المللی ذکر کرد.

وی گفت: در فضای جدید رسانه ای ما شاهد عملیاتی شدن تئوری جنگ سرد به ویژه در عرصه رسانه ها هستیم.

رییس مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دشمنان بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تلاش های زیادی را برای ضربه زدن به نظام ما به کار گرفتند.

لاریجانی ادامه داد: اما خود آنها نیز اذعان می کنند که هرجا در مخالفت با فکر اسلامی قدم برداشتند، با شکست مواجه شدند.

رییس مجلس بر ضرورت نهایت استفاده از ابزارهای رسانه ای برای رساندن صدای مسلمانان به دنیا تاکید کرد.

لاریجانی در ادامه با خطاب قرار دادن مدیران رادیو معارف خاطرنشان کرد: آنچه لازم است شما به آن اهتمام داشته باشد، شناسایی مخاطبانتان است و اینکه در فضای کنونی نیازهای آنان چیست.

وی با یادآور شدن اینکه رادیو معارف در جهت بهره گیری از منبع فکری حوزه علمیه کار خود را با اضطراب آغاز کرد، گفت: اما این رادیو در این زمینه تجربه موفقی از خود به جا گذاشت.

رییس مجلس با اشاره به برخی مشکلاتی که رادیو معارف اظهار داشت: مجلس، دولت و صدا و سیما باید برای برطرف ساختن این مشکلات تلاش نمایند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet