هدر موبایل
1398/03/27 17:46:56
سرویس صحن
سلیمی در تذکر شفاهی:

به وضعیت بلاتکلیفی بورسیه ها رسیدگی شود

نماینده مردم محلات در مجلس با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب درخصوص بلاتکلیفی وضعیت بورسیه ها گفت: رئیس قوه قضائیه جلوی این ظلم مضاعف که ظلم به نظام و مردم است را بگیرد.
به وضعیت بلاتکلیفی بورسیه ها رسیدگی شود نماینده مردم محلات در مجلس با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب درخصوص بلاتکلیفی وضعیت بورسیه ها گفت: رئیس قوه قضائیه جلوی این ظلم مضاعف که ظلم به نظام و مردم است را بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905105547176401.jpg به,وضعیت,بلاتکلیفی,بورسیه,ها,رسیدگی,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علیرضا سلیمی در نشست علنی نوبت عصر امروز (دوشنبه 27 خرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی ضمن تشکر از مواضع رهبر معظم انقلاب در دیدار با نخست وزیر ژاپن که جلوه ای از اقتدار علوی بود، گفت:  یکی از شرکت های خودروساز، بدون تاریخ، خودروها را پیش فروش می کند. در حال حاضر که تاریخ مشخص است، مردم را توپ و فوتبال کرده اند، حال اگر تاریخ مشخص نباشد وضعیت چگونه می شود؟

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از بلاتکلیفی وضعیت بورسیه ها افزود: رهبر معظم انقلاب در این رابطه فرمودند که ظلم شده و باید به این ظلم رسیدگی شود، انتظار می رود رئیس قوه قضائیه جلوی این ظلم مضاعف که ظلم به نظام و مردم است را بگیرد.

وی با انتقاد از افزایش بی رویه قیمت اجناس و خوراکی ها خطاب به رئیس جمهور ادامه داد: قیمت شیر نیز در حال افزایش است؛ آقای رئیس جمهور شما قسم خوردید و گفتید اگر مشکلات کشور راه حل نداشت، من کاندیدا نمی شدم، شما کاندیدا شدید پس چرا مشکلات را حل نمی کنید؟/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet