هدر موبایل
1398/03/27 17:46:07
سرویس صحن
حاجی دلیگانی در تذکر شفاهی:

سرپرستی آقای زدا بر تامین اجتماعی وجاهت قانونی ندارد

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس با بیان اینکه مهلت ۶ ماهه اداره سازمان تامین اجتماعی به وسیله سرپرست به اتمام رسیده است، گفت: سرپرستی آقای زدا بر تامین اجتماعی وجاهت قانونی ندارد.
سرپرستی آقای زدا بر تامین اجتماعی وجاهت قانونی ندارد نماینده مردم شاهین شهر در مجلس با بیان اینکه مهلت 6 ماهه اداره سازمان تامین اجتماعی به وسیله سرپرست به اتمام رسیده است، گفت: سرپرستی آقای زدا بر تامین اجتماعی وجاهت قانونی ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201811101467359445.jpg سرپرستی,آقای,زدا,بر,تامین,اجتماعی,وجاهت,قانونی,ندارد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی نوبت عصر امروز (دوشنبه 27 خرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: براساس اساسنامه سازمان تامین اجتماعی، وزیر 6 ماه می تواند سرپرست تعیین کند، اما از تاریخ 25 آبان 97 تا 24 اردیبهشت 98 سازمان تامین اجتماعی فاقد مسئول است؛ براساس بررسی ها پیشنهاداتی به رئیس جمهور داده شده و رئیس جمهور اختیارات را برای خود به نوعی حفظ کرده، این در حالی است که طبق احکام سرپرستی آقای زدا وجاهت قانونی ندارد و دخل و تصرف و بلاوجه در بیت المال است.

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: 42 میلیون نفر وصل به صندوق تامین اجتماعی هستند و این موضوع حق الناس بوده و انتظار داریم جلوی این کار خلاف گرفته شود.

مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس که ریاست جلسه علنی را برعهده داشت، در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: حق با شما بوده و حتما این موضوع را پیگیری می کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet