هدر موبایل
1398/03/27 17:41:49
سرویس صحن
پژمانفر در تذکر شفاهی

ضرورت خواستار اجرایی شدن مفاد لایحه حمایت از معلولان

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس خواستاراجرایی شدن مفاد لایحه حمایت از معلولان شد.
ضرورت خواستار اجرایی شدن مفاد لایحه حمایت از معلولان نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس خواستاراجرایی شدن مفاد لایحه حمایت از معلولان شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905109191761593.jpg ضرورت,خواستار,اجرایی,شدن,مفاد,لایحه,حمایت,از,معلولان Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نصرالله پژمانفر در نشست علنی نوبت عصر امروز (دوشنبه 27 خرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: لایحه حمایت از معلولان علی رغم ابلاغ هنوز مورد توجه دستگاه های ذی ربط نشده، لذا هیچ اقدامی برای تحقق آن صورت نمی گیرد.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در این لایحه تکالیفی درخصوص درمان، مسکن، آموزش و... مشخص شده، اما برای تحقق آنها اقدامی صورت نمی گیرد.

وی تصریح کرد: متاسفانه وقوع سیل در بخش کلات استان خراسان موجب خسارت شد، از این رو مسئولان در منطقه حاضر شدند و قول هایی را برای جبران خسارت دادند، اما تاکنون هیچکدام از این وعده ها محقق نشده است. به عنوان مثال مسجد جامع در این منطقه در معرض تخریب است.

این نماینده مردم در مجلس دهم خاطرنشان کرد: علی رغم اینکه اعتبارات عمومی زیادی برای برطرف کردن مشکل در حوزه تامین گندم و گوشت اختصاص یافت، اما هنوز مشخص نیست مشکل کشور  در این عرصه برطرف شده یا خیر؟ لذا مسئولان مربوطه باید گزارش ارائه دهند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet