هدر موبایل
1398/03/27 17:44:25
سرویس صحن
مسعودی در تذکر شفاهی:

مسئولان بی آبی نیریز را چگونه توجیه می کنند؟/ سدی عظیم در بالادستی این شهر وجود دارد

نماینده مردم نیریز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بحران بی‌آبی نیریز گفت: میان آنان که آب بر تشنگان بستند و آنان که بی توجه به انتقال آب هستند چه تفاوتی وجود دارد؟
مسئولان بی آبی نیریز را چگونه توجیه می کنند؟/ سدی عظیم در بالادستی این شهر وجود دارد نماینده مردم نیریز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بحران بی‌آبی نیریز گفت: میان آنان که آب بر تشنگان بستند و آنان که بی توجه به انتقال آب هستند چه تفاوتی وجود دارد؟ https://cdn.icana.ir/d/019/201905104953542314.jpg مسئولان,بی,آبی,نیریز,را,چگونه,توجیه,می,کنند؟/,سدی,عظیم,در,بالادستی,این,شهر,وجود,دارد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اصغر مسعودی در نشست علنی نوبت عصر امروز (دوشنبه 27 خرداد)  مجلس شورای اسلامی گفت: پیروزی مقتدرانه سرو قامتان والیبال کشور را تبریک می گویم، سخنان هوشمندانه، دیپلماتیک و قاطعانه رهبر معظم انقلاب به آبه خدعه تبلیغاتی ترامپ با راهبرد فشار و تاکنیک مذاکره را نقش بر آب کرد.

نماینده مردم نیریز و استهبان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزیر راه بر زمانبندی قراردادهای پیمانکاران پروژه‌های راه نظارت کنید، از حضور معاون وزیر نیرو و دستور حل مشکلات آب حوزه انتخابیه تشکر کرد و افزود: روستاهای شهرستان نیریز دچار بحران بی آبی است. چگونه مسئولان بی آبی را توجیه کنند در حالی که بالادستشان سدی است که میلیون‌ها مترمکعب آب دارد. نه چاه آب دارد و نه صورتی سرخ است، وزیر نیرو و وزیر بهداشت بدانید؛ با بی‌آبی می‌توان نماز خواند اما نمی توان سر سفره غذا خورد لذا باید بهداشت را جدی گرفت.

مسعودی با بیان اینکه میان آنان که آب بر تشنگان بستند و آنان که بی توجه به انتقال آب هستند چه تفاوتی وجود دارد؟ اضافه کرد: میان آنها که حقوق نجومی می‌گیرند و اختلاس می‌کنند با آنان که میلیاردها صرف ساخت سد کردند و برای تخصیص آب اعتبار نمی‌دهند چه تفاوتی وجود دارد؟/

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet