هدر موبایل
1398/03/27 17:58:38
سرویس صحن
نادری در تذکر شفاهی

مردم دیگر تاب بازی های پشت پرده و معاملات دروغین سیاسی را ندارند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه مردم ایران از مسئولان فرمایش زده به ستوه آمده اند و می خواهند با عزم راسخ مسئولان بی لیاقت هر چه سریعتر عزل شوند، گفت: مردم دیگر تاب بازی های پشت پرده و معاملات دروغین سیاسی را ندارند.
مردم دیگر تاب بازی های پشت پرده و معاملات دروغین سیاسی را ندارند عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه مردم ایران از مسئولان فرمایش زده به ستوه آمده اند و می خواهند با عزم راسخ مسئولان بی لیاقت هر چه سریعتر عزل شوند، گفت: مردم دیگر تاب بازی های پشت پرده و معاملات دروغین سیاسی را ندارند. https://cdn.icana.ir/d/019/201904100962014126.jpg مردم,دیگر,تاب,بازی,های,پشت,پرده,و,معاملات,دروغین,سیاسی,را,ندارند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، شهاب نادری در نشست علنی نوبت عصر امروز (دوشنبه 27 خرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به رئیس جمهور گفت:  مردم ایران از مسئولان فرمایش زده به ستوه آمده اند و می خواهند با عزم راسخ کسانی که توان خدمتگذاری نداشته و لباس زیبای خدمت به قامت نالایقشان نمی آید، هر چه سریعتر عزل شوند، چرا که مردم دیگر تاب دیوان سالاری، کاغذبازی و بازی های پشت پرده و معاملات دروغین سیاسی را ندارند و نمی توانند تحمل کنند کسانی با اهرم زور و زر و تزویر بر آنها حکم برانند.

نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی همچنین با تذکر به رئیس جمهور درخصوص مطالبات بسیجیان، ایثارگران و معسرین افزود: این افراد هنوز به مطالبات بحق خود نرسیده اند لذا باید هر چه سریعتر در این خصوص اقدام شود.

وی همچنین با تذکر به رئیس سازمان محیط زیست گفت: چرا حیوانات زبان بسته در شهرهای مختلف کشور مورد آزار و اذیت قرار گرفته و کشته می شوند، اما محیط زیست از آنها حمایت نمی کند؟

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس همچنین مطرح کرد: وعده های وزیر نیرو درخصوص آبرسانی به مناطق زلزله زده محقق نشده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet