هدر موبایل
1398/03/28 23:22:21
سرویس سیاسی
حسینی‌کیا:

دستگاه دیپلماسی زمینه‌ حضور سرمایه گذاران خارجی را فراهم کند

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی در مجلس اعتقاد دارد مفاد سیاست های اقتصاد مقاومتی تاکید بر صادرات و ارزآوری دارد که بر این اساس دستگاه دیپلماسی می تواند نقش مهمی را ایفا کند.
دستگاه دیپلماسی زمینه‌ حضور سرمایه گذاران خارجی را فراهم کند عضو فراکسیون نمایندگان ولایی در مجلس اعتقاد دارد مفاد سیاست های اقتصاد مقاومتی تاکید بر صادرات و ارزآوری دارد که بر این اساس دستگاه دیپلماسی می تواند نقش مهمی را ایفا کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201803108496066279.jpg دستگاه,دیپلماسی,زمینه‌,حضور,سرمایه,گذاران,خارجی,را,فراهم,کند Icana

سیدجواد حسینی کیا  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به فرصت رایزنی با کشورهای همسایه در راستای خنثی سازی تحریم ها، گفت: باید اذعان کرد امروزه ظرفیت های خوبی در عرصه های مختلف کشور وجود دارد که نیاز به معرفی در سطح دنیا دارد از این رو سفیران کشورمان خارج از کشور می تواند این وظیفه مهم را ایفا کند.

نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تحریم های ظالمانه آمریکا موجب شد تا شرکت های خارجی فعال در داخل هراسان شوند و بر این اساس از کشورمان خارج شوند، اظهار کرد: در چنین شرایطی دستگاه دیپلماسی کشورمان می تواند از طریق نمایندگی های ایران در خارج از کشور زمینه حضور شرکت های خارجی در ایران اسلامی را فراهم کند.

وی در این راستا، ادامه داد: در واقع شرکت های خارجی که با کشورمان روابط اقتصادی برقرار نمی کنند تصور دارند که همکاری آنها با ایران موجب جریمه شدنشان از سوی آمریکا می شود در حالیکه سفرای کشورمان باید شفاف سازی کنند و عنوان کنند که تحریم های آمریکا یکجانبه بوده و جنبه بین المللی ندارد.

این نماینده مردم در مجلس دهم با تاکید بر اینکه مفاد سیاست های اقتصاد مقاومتی نیز تاکید بر صادرات محصولات بومی و ارزآوری دارد که بر این اساس دستگاه دیپلماسی می تواند نقش مهمی را ایفا کند، تصریح کرد: بر این اساس به نظر می رسد معاونت اقتصادی در وزارت امورخارجه باید برنامه ریزی دقیقی را انجام دهد تا شاهد اتفاقات خوب در حوزه اقتصاد کشور در شرایط تحریم باشیم.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به نظر می رسد باید رایزن های اقتصادی کشورمان که ضعیف هستند را تقویت کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet