هدر موبایل
1398/03/30 18:43:06
سرویس سیاسی
ابوترابی:

افزایش اختیارات مسئولان استانی موجب پاسخگویی بیشتر می‌شود

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد افزایش اختیار مسئولان استانی موجب افزایش سطح پاسخگویی و تقویت عرصه نظارتی می شود.
افزایش اختیارات مسئولان استانی موجب پاسخگویی بیشتر می‌شود عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد افزایش اختیار مسئولان استانی موجب افزایش سطح پاسخگویی و تقویت عرصه نظارتی می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201801103328177987.jpg افزایش,اختیارات,مسئولان,استانی,موجب,پاسخگویی,بیشتر,می‌شود Icana

ابوالفضل ابوترابی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در واکنش به درخواست وزیر کشور برای افزایش اختیارات استانداران، گفت: باید اذعان کرد تمرکزگرایی کنونی موجب شده حتی نمایندگان نتوانند به طور شایسته و مطلوب به وظایف قانونی خود عمل کنند زیرا همواره درگیر مسائل خرد در حوزه های انتخابیه هستند.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی در این راستا اظهار کرد: در واقع این مسائل کوچک به دلیل سطح اختیارات مسئولان استانی و همچنین بوروکراسی اداری ایجاد می شود.

وی با اشاره به اینکه مسئولان در استانها به دلیل سطح پایین مسئولیت ها و اختیاراتشان مجبور هستند همواره منتظر اعلام نظر از مراجع بالاتر و کلان تر باشند که این امر در شرایط تحریمی کنونی سبب بروز مشکلات بیشتر می شود، افزود: بنابراین می توان دریافت که اگر در برخی از عرصه ها شاهد افزایش اختیار مسئولان استانی باشیم قطه گره بیشتری از کار مردم باز می شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه اگر به مسئولان استانی اختیارات بیشتر دهیم می توانیم در عرصه نظارتی بهتر عمل کنیم، ادامه داد: در واقع با این اقدام سطح پاسخگویی افراد نیز افزایش می یابد و این امر رخداد مهمی است.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به نظر می رسد با توجه به نامگذاری سال جدید از سوی رهبر انقلاب نیاز است حتما شاهد افزایش اختیار مسئولان استانی و محلی باشیم تا از این طریق بتوان از ظرفیت های مناطق مختلف کشور بهتر استفاده کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet