هدر موبایل
1398/03/28 09:10:00
سرویس اجتماعی
محمدیان از طرح سئوال از وزیر نیرو خبر داد؛

قطع آب روستاها و بخشی از شهرهای رامهرمز و رامشیر/ آب‌رسانی با تانکر صورت می‌گیرد

نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس با اشاره به قطعی آب روستاهای حوزه‌ انتخابیه‌اش از تدوین طرح سئوال از وزیر نیرو و ارائه آن به هیأت رئیسه مجلس در همین رابطه خبر داد.
قطع آب روستاها و بخشی از شهرهای رامهرمز و رامشیر/ آب‌رسانی با تانکر صورت می‌گیرد نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس با اشاره به قطعی آب روستاهای حوزه‌ انتخابیه‌اش از تدوین طرح سئوال از وزیر نیرو و ارائه آن به هیأت رئیسه مجلس در همین رابطه خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201906107042025193.jpg قطع,آب,روستاها,و,بخشی,از,شهرهای,رامهرمز,و,رامشیر/,آب‌رسانی,با,تانکر,صورت,می‌گیرد Icana

اقبال محمدیان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به وقوع سیل بر اثر بارش‌های ابتدای سال 98، عنوان کرد: در حال حاضر که وارد فصل گرما شده‌ایم، تعداد زیادی از روستاها در حال حاضر با قطعی آب مواجه هستند و آب‌‎رسانی با تانکر صورت می‌گیرد.

نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نبود تانکر نیز یکی از مشکلات جدی در منطقه است، ادامه داد: قطعی آب از اردیبهشت‌ماه آغاز شده و تاکنون نیز ادامه دارد و حتی در برخی از روستاها به صورت مقطعی با قطعی برق هم مواجه هستیم.

وی با اشاره به سفر اواسط اسفندماه وزیر نیرو به حوزه‌ انتخابیه‌اش، تصریح کرد: در این سفر قول تأمین آب رامهرمز و رامشیر با توجه به اصلاح شبکه آب‌رسانی داده شد  تا از خروجی سد جره رامهرمز این آب‌رسانی به روستاها صورت گیرد ولی متأسفانه تا کنون این آب‌رسانی صورت نگرفته است.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: متأسفانه بیش از 20 سال است که آب قسمتی از شهر اهواز از طریق چاه‌‎های رامهرمز تأمین می‌شود و وزارت نیرو برنامه‌ای برای تأمین آب از کارون ندارد.

نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی در همین راستا از تدوین و ارائه طرح سئوال از وزیر نیرو به هیأت رئیسه مجلس خبر داد و اضافه کرد: در این طرح سئوال علت قطعی آب استان خوزستان از وزیر نیرو سئوال شده که وزیر نیرو موظف به پاسخگویی به این سئوالات رد کمیسیون‌‌ها و صحن علنی مجلس است.

متن این طرح سئوال نماینده مردم رامهرمز و رامشیر به شرح ذیل است:

تذکر کتبی نمایندگان به رئیس جمهور

 

/

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet