هدر موبایل
1398/03/25 13:57:00
سرویس اجتماعی
اسدی کرم:

توزیع رایگان شیر در مدارس به کجا انجامید؟ گرانی لبنیات مانع توزیع سراسری شیر در مدارس

نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه توزیع رایگان شیر در مدارس به کجا انجامید،گفت:گرانی لبنیات مانع توزیع سراسری شیر در مدارس است.
توزیع رایگان شیر در مدارس به کجا انجامید؟ گرانی لبنیات مانع توزیع سراسری شیر در مدارس نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه توزیع رایگان شیر در مدارس به کجا انجامید،گفت:گرانی لبنیات مانع توزیع سراسری شیر در مدارس است. https://cdn.icana.ir/d/019/201711105509912484.jpg توزیع,رایگان,شیر,در,مدارس,به,کجا,انجامید؟,گرانی,لبنیات,مانع,توزیع,سراسری,شیر,در,مدارس Icana

  علی اسدی کرم در گفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت تولید شیر در مدارس،گفت: گرانی لبنیات، شیر را از سفره غذایی شهروندان  در دهک های کم درآمد جامعه  حذف کرده است بنابراین با این اوصاف مشخص است که در آینده، باید هزینه کم کاری در توزیع شیر در مدارس  را در حوزه درمان پرکنیم.

روش های سنتی  جوابگو تولید لبنیات  و شیر در صنعت دامداری نیست

 نماینده مردم  شهر بابک در  مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه روش های سنتی  جوابگو تولید لبنیات  و شیر در صنعت دامداری نیست تصریح کرد: تولید کیفی و کمی تولید دام نیازمند تمرکز در حوزه اصلاح نژاد است تا بتوان تولید شیر را در صنعت لبنی  توسعه داد.

وضعیت  مراتع از  منظر  محیط زیستی بسیار نامناسب است 

 وی ادامه داد: وضعیت  مراتع کشور از  منظر  محیط زیستی بسیار نامناسب است  و این در حالی است که توسعه صنایع تبدیلی  راهکار اساسی برای  بهبود مسائل بهداشتی در  تولید شیر است.

خرید شیر در  توان  دهک پایین جامعه نیست

 اسدی کرم افزود: خرید شیر در  توان  دهک پایین اقتصادی جامعه نیست که این امر به منزله ضرر اساسی در  حوزه بهداشت و درمان تلقی می شود.

گرانی لبنیات مانع توزیع سراسری شیر در مدارس

 عضو کمیسیون صنایع ومعادن مجلس با بیان اینکه  توزیع رایگان شیر در مدارس به کجا انجامید یادآورشد:گرانی لبنیات مانع توزیع سراسری شیر در مدارس است./

  پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet