هدر موبایل
1388/07/17 09:49:00
سرویس سیاسی

لاریجانی: مراجع تقلید استوانه های نظام هستند

**رییس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مراجع تقلید و آیات عظام استوانه های کشور و نظام هستند.

به aگزارش خبرنگار خانه ملت، "علی لاریجانی" روز جمعه در دومین روز سفر خود به قم، در دیدار با فرماندهان نیروی انتظامی این استان گفت: سلطه گری نرم هم اکنون به عنوان یک استراتژی مخرب از سوی دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران دنبال می شود.

وی در این دیدار که به مناسبت هفته نیروی انتظامی برگزار شد، با تاکید بر اینکه سلطه گری نرم بسیار پیچیده تر از استرا تژی سخت است، خاطرنشان کرد: ساحبنظران غربی با تغییر رویکرد  درصدد ایجاد پارادایم جدیدی در ایجاد اختلال در امنیت کشورها هستند.

لاریجانی ادامه داد: کشورهای غربی با تغییر رویکرد از قدرت سخت به قدرت نرم سعی دارند ذهن مردم را تغییر دهند.

وی تصریح کرد: در چنین شرایطی نوع ساماندهی پیچیده تر و سنگین تر شده است.

رییس مجلس شورای اسلامی در ادامه امنیت اجتماعی را مهمترین مقوله در شرایط حال دانست و افزود: اهتمام نیروی انتظامی باید ایجاد امنیت اجتماعی در فضای کشور باشد.

لاریجانی ثقل کار نیروی انتظامی را امنیت اجتماعی ذکر و خاطرنشان کرد: این نیرو باید با ارتقا سطح آموزشی خود، دانش کار را افزایش دهد.

وی تاکید کرد: اگر آموزش کادر نیروی نیروی انتظامی از نظر فکری بر اساس اصول مسلکی و مرامی جهت گیری شود، این امر موجب خنثی شدن توطئه عملیات مخرب غرب که جریانی پیوسته و مدام است می گردد.

رییس قوه مقننه با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی باید پیوند خود با مردم را قوی تر از گذشته نماید، اظهار داشت: این نیرو باید به گونه ای عمل نماید که مردم احساس امنیت نمایند.

نماینده مردم شهر قم در بخش دیگری از سخنانش آیات عظام و مراجع تقلید را استوانه های نظام و کشور دانست.

وی با اشاره به رفت و آمدهای زیادی که به بیوت مراجع صورت می گیرد تاکید کرد: نیروی انتظامی باید توجه ویژه ای به بیوت این بزرگواران داشته باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet