هدر موبایل
1398/03/28 14:04:05
سرویس صحن
علوی در تذکر شفاهی:

وزارت آموزش و پرورش نسبت به مقاوم سازی مدارس اقدام کند

نماینده مردم سنندج،کامیاران و دیواندره در مجلس از سرپرست وزارت آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی مدارس درخواست کرد که نسبت به نوسازی مدارس حوزه انتخابیه اش که با خفیف ترین زلزله دچار حادثه می شود، اقدام کند.
وزارت آموزش و پرورش نسبت به مقاوم سازی مدارس اقدام کند نماینده مردم سنندج،کامیاران و دیواندره در مجلس از سرپرست وزارت آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی مدارس درخواست کرد که نسبت به نوسازی مدارس حوزه انتخابیه اش که با خفیف ترین زلزله دچار حادثه می شود، اقدام کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201905106541733412.jpg وزارت,آموزش,و,پرورش,نسبت,به,مقاوم,سازی,مدارس,اقدام,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیداحسن علوی در نشست علنی نوبت امروز (سه شنبه، 28 خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خود گفت:ضمن تشکر و قدردانی از استانداری کردستان، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان برنامه و بودجه و همچنین میراث فرهنگی به دلیل برگزاری کنگره مشاهیر کرد گفت: برگزاری این کنگره نقطه عطفی در تاریخ علم، فرهنگ و ادب کردستان و قدرشناسی از فرزانگان و شخصیت های علمی این استان است.

نماینده مردم سنندج و دیواندره در مجلس در تذکری خطاب به سرپرست وزارت آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی مدارس درخصوص کهنگی و فرسودگی مدارس حوزه انتخابیه افزود: این مدارس بر اثر خفیف ترین زلزله برای معلمان و دانش آموزان مخاطراتی ایجاد می کند که باید هر چه سریعتر آماری از وضعیت اسفبار این مدارس اخذ شود و نسبت به نوسازی و مقاوم سازی آنها اقدام شود.

وی در تذکری به وزیر راه و شهرسازی درخصوص کمبود پروازهای سنندج افزود: بارها درباره مشکل کمبود پروازها در این فرودگاه تذکر داده شده است که باید هر چه سریعتر نسبت به رفع این مشکل اقدام شود.

عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به غرق شدن فردی در سد آزاد سنندج که سه هفته از این حادثه می گذرد، تصریح کرد: علی رغم تلاش فراوان مردم و خانواده متوفی به علت بی توجهی و کمبود امکانات و تجهیزات مورد نیاز تاکنون پیکر این جوان از عمق آب شناسایی و خارج نشده است، لذا از جمعیت هلال احمر و نیروی دریایی برای خارج کردن پیکر این فرد تقاضای کمک می کنم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet