هدر موبایل
1398/03/28 23:11:40
سرویس سیاسی
برزگر در خصوص دستور اعزام هزار نیروی نظامی توسط آمریکا به منطقه؛

نیروهای آمریکایی هرچقدر در تیررس ما قرار بگیرند به ضرر خودشان است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا با آوردن ۱۰۰ هزار نفر نیروی نظامی به منطقه به نوعی جنگ روانی راه انداخته است، هرچقدر این نیروها در منطقه خاورمیانه بیشتر باشند به ضرر این نیروها خواهد بود.
نیروهای آمریکایی هرچقدر در تیررس ما قرار بگیرند به ضرر خودشان است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا با آوردن 100 هزار نفر نیروی نظامی به منطقه به نوعی جنگ روانی راه انداخته است، هرچقدر این نیروها در منطقه خاورمیانه بیشتر باشند به ضرر این نیروها خواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/201611100974990305.jpg نیروهای,آمریکایی,هرچقدر,در,تیررس,ما,قرار,بگیرند,به,ضرر,خودشان,است Icana

شهروز برزگر؛ عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص اعلام وزارت دفاع آمریکا مبنی بر اعزام هزار نیروی نظامی به منطقه پس از حوادث اخیر در خاورمیانه با تاکید بر اینکه نیروهای آمریکایی

شیطنت هایی که آمریکا در منطقه انجام می‌دهد به ضرر منطقه است و امنیت منطقه را به هم می‌ریزد.

هرچقدر در تیررس ما قرار بگیرند به ضرر خودشان است افزود: شیطنت هایی که آمریکا در منطقه انجام می دهد به ضرر منطقه است و امنیت منطقه را به هم می‌ریزد.

اعزام نیروی نظامی آمریکایی به منطقه به ضرر آمریکاست

وی ادامه داد: آمریکا با آوردن 100 هزار نفر نیروی نظامی به منطقه به نوعی جنگ روانی راه انداخته است، هرچقدر این نیروها در منطقه خاورمیانه بیشتر باشند به ضرر این نیروها خواهد بود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نگهداشتن این نیروها در منطقه و بحث امنیت خود و خانواده این نیروها که نگران آنها در منطقه هستند نشان می دهد که به میزان خطای آمریکا هم در داخل کشور خود هم در منطقه خاورمیانه افزوده شده و هزینه های آمریکا را در منطقه بالا می برد.

آمریکا با سیاست های یکه تازی خود ره به جایی نمی برد

برزگر عنوان کرد: آمریکا با سیاست های یکه تازی خود ره به جایی نخواهد برد زیرا بازیگران در منطقه تصمیم سازان اصلی هستند و آمریکا نگران این است که اتحادهای جدیدی با حضور روسیه و چین در خاورمیانه شکل بگیرد.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet