هدر موبایل
1398/03/20 11:47:00
سرویس اجتماعی
کیان پور:

ساختمان‌های پرخطر پایتخت سریع‌تر ایمن‌سازی شوند

عضو کمیسیون عمران مجلس بر ضرورت ایمن‌سازی سریع تر ساختمان‌های پرخطر پایتخت تاکید کرد و گفت: نباید به سادگی از کنار این خطر عبور کرد.
ساختمان‌های پرخطر پایتخت سریع‌تر ایمن‌سازی شوند عضو کمیسیون عمران مجلس بر ضرورت ایمن‌سازی سریع تر ساختمان‌های پرخطر پایتخت تاکید کرد و گفت: نباید به سادگی از کنار این خطر عبور کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201701101882629813.jpg ساختمان‌های,پرخطر,پایتخت,سریع‌تر,ایمن‌سازی,شوند Icana

مجید کیان پور در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تاکید بر ضرورت ایمن سازی سریع تر ساختمان های پرخطر پایتخت، گفت: مسئولان سازمان آتش نشانی در گذشته در اظهارنظری مطرح کردند که 90 درصد ساختمان های پایتخت ایمنی لازم را ندارند که باید بررسی شود که آیا ایمن سازی آنها در دستور کار قرار گرفته است یا نه.

مجید کیان پور

 

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت تشکیل کمیته ای از دستگاه های مختلف برای ایمن سازی ساختمان های پرخطر پایتخت، افزود: ساختمان های پرخطر زیادی مانند پلاسکو در تهران وجود دارد که نباید به سادگی از کنار این ساختمان ها که خطر بالقوه هستند عبور کرد.

برای ایمن سازی ساختمان های پرخطر پایتخت برنامه ریزی منسجمی داشته باشیم

وی با بیان اینکه باید برای ایمن سازی ساختمان های پرخطر پایتخت برنامه ریزی منسجمی داشته باشیم، ادامه داد: وزارت کشور، راه و شهرسازی، شهرداری و آتش نشانی باید با طراحی نقشه و نسخه ای جامع همکاری هماهنگی را برای ایمن سازی این ساختمان ها داشته باشند.

ضرورت برخود قضایی مناسب با مالکان خاطی

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس دهم تصریح کرد: در صورت بی توجهی مالکان نسبت به ایمن سازی دستگاه قضا باید برخورد قضایی مناسب را داشته باشد زیرا بی توجهی به ایمن سازی تبعات بالای اقتصادی و جانی را به همراه دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet