هدر موبایل
1398/03/29 11:28:55
سرویس سیاسی
سلیمی در تشریح نشست کمیسیون امور داخلی مجلس:

دو نماینده از پاسخ‌های وزیر کشور قانع نشدند/سوال از رحمانی فضلی به صحن ارجاع شد

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس از قانع نشدن دو نماینده از پاسخ های وزیر کشور و ارجاع آنها به صحن علنی خبر داد.
دو نماینده از پاسخ‌های وزیر کشور قانع نشدند/سوال از رحمانی فضلی به صحن ارجاع شد سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس از قانع نشدن دو نماینده از پاسخ های وزیر کشور و ارجاع آنها به صحن علنی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905103346458443.jpg دو,نماینده,از,پاسخ‌های,وزیر,کشور,قانع,نشدند/سوال,از,رحمانی,فضلی,به,صحن,ارجاع,شد Icana

اصغر سلیمی در گفت‌ وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست 26 خردادماه کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: دعوت از وزیر کشور جهت پاسخگویی به سوالات نمایندگان دردستورکار کمیسیون قرار داشت.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بر این اساس سوالات محمدرضا صباغیان نماینده مهریز ابرکوه، بافق بهاباد و خاتم، احمد علیرضا بیگی نماینده تبریز آذرشهر و اسکو، جلال محمود زاده نماینده مهاباد، احمد مرادی نماینده بندرعباس قشم بندرخمیر حاجی آباد و ابوموسی ، نصرالله پژمانفر نماینده مشهد و کلات، حسنعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر میمه و برخوار، علیرضا سلیمی نماینده محلات و دلیجان، منصور مرادی نماینده مریوان وسروآباد، نادر قاضی پور نماینده ارومیه و همایون یوسفی نماینده اهواز باوی حمیدیه و کارون با حضور رحمانی فضلی مطرح و بررسی شد.

وی ادامه داد: مسائل مربوط به عملکرد نیروی انتظامی در گمرک، برگزاری مراسم های بدون مجوز در پارک ها و عدم برخورد با این موضوع، مستقر نبودن فرمانداران و بخشداران در مناطق تحت مدیریت خود، اجرایی نشدن مباحث مربوط به قوانین راهنمایی و رانندگی و غیره از جمله محورهای سوالات نمایندگان بود.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در جلسه کمیسیون مقرر شد سوالات چهار نفر از نمایندگان با حضور مسئولان مربوطه بیشتر بررسی شود و در این میان چهار نماینده نیز در جلسه حضور نیافتند، خاطرنشان کرد: بر این اساس آقایان پژمانفر و علیرضا بیگی از سوالات رحمانی فضلی قانع نشدند از این رو مقرر شد سوالات این افراد به صحن علنی ارجاع داده شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet