هدر موبایل
1398/03/30 15:49:43
سرویس سیاسی
گودرزی با اشاره به عدم ارایه مستندات فنی علیه ایران:

اتهام زنی به ایران با هدف خوش خدمتی به آمریکا

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با رد اتهامات مرتبط با حادثه نفتکش‌ها علیه ایران، گفت: مستندات فنی علیه ایران هنوز ارایه نشده و کشورهایی چون آلمان به دلیل خوش خدمتی به آمریکایی‌ها علیه ما اظهارنظر کردند.
اتهام زنی به ایران با هدف خوش خدمتی به آمریکا عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با رد اتهامات مرتبط با حادثه نفتکش‌ها علیه ایران، گفت: مستندات فنی علیه ایران هنوز ارایه نشده و کشورهایی چون آلمان به دلیل خوش خدمتی به آمریکایی‌ها علیه ما اظهارنظر کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109588362300.jpg اتهام,زنی,به,ایران,با,هدف,خوش,خدمتی,به,آمریکا Icana

مسعود گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با یادآوری حادثه نفتکش‌ها در دریای عمان، گفت: ارجاع موضوع به شورای امنیت ادبیات مشترک بین آمریکا و عربستان و برخی از کشورهایی دیگر علیه ایران است.

طرح موضوع نفتکش‌ها در شورای امنیت جنبه سیاسی دارد/ حادثه در خارج از آبهای سرزمینی ما

نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: طرح موضوع در شورای امنیت جنبه سیاسی دارد زیرا هنوز ملاحظات فنی در نظر گرفته نشده است. آنهایی که چنین ادعایی را مطرح کردند باید اسناد و مدارک ارایه کنند، فرافکنی و بیان اظهارات بی اساس علیه ایران بی فایده است.

وی افزود: مستندات فنی هنوز ارایه نشده است ضمن آنکه این حادثه در خارج از آب‌های سرزمینی ایران اتفاق افتاده است.

اتهام زنی آلمان‌ها به ایران با هدف خوش خدمتی به آمریکا

گودرزی معتقد است: برخی از کشورها چون آلمان به دلیل خوش خدمتی به آمریکایی‌ها بدون اتکاء به سند و مدرکی ایران را در این حادثه مقصر اعلام کردند و اتهاماتی را به ما وارد کردند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: حادثه‌ای که در خلیج فارس رخ داد توطئه‌ای از سوی صهونیت‌ها و سعودی‌ها و البته هماهنگ شده با آمریکایی‌ها بود.

ایران هیچ گاه به دنبال تنش‌زایی در منطقه نبوده است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: مقامات و مسئولان جمهوری اسلامی ایران با قاطعیت این اتهامات را رد کردند، جمهوری اسلامی هیچ گاه به دنبال تنش‌زایی نبوده است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet