هدر موبایل
1398/03/30 15:52:53
سرویس سیاسی
رضایی مطرح کرد:

کنفرانس بحرین یک رسوایی دیگر برای آمریکا

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، معتقد است: کنفرانس بحرین گامی در ادامه پروژه معامله قرن است که رسوایی دیگری برای آمریکا و صهیونیست‌ها به بار خواهد آورد.
کنفرانس بحرین یک رسوایی دیگر برای آمریکا عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، معتقد است: کنفرانس بحرین گامی در ادامه پروژه معامله قرن است که رسوایی دیگری برای آمریکا و صهیونیست‌ها به بار خواهد آورد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607102758757007.jpg کنفرانس,بحرین,یک,رسوایی,دیگر,برای,آمریکا Icana

محمد ابراهیم رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به برگزاری کنفرانس بحرین در 4 و 5 تیرماه به عنوان گام اول پروژه معامله قرن، گفت: قراین و شواهد نشان می‌دهد که پروژه معامله قرن شکست خورده است، لذا آنها نمی‌توانند علیه فلسطین در منطقه اجماع کنند.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی، معتقد است: هم پیمان آمریکا در منطقه روز به روز ضعیف تر می‌شوند. از سوی دیگر چنین پروژه‌هایی با اراده ملت‌ها همخوانی ندارد و تمام مردم مسلمان کشورهای دنیا با این پروژه مخالف هستند لذا کنفرانس بحرین هم با شکست مواجه می‌شود.

وی افزود: تکلیف همه کشورهای مسلمان حمایت از مردم مظلوم فلسطین و مخالفت با پروژه معامله قرن است، اما متاسفانه سران برخی از کشورهای منطقه شهامت این همراهی را ندارند هرچند در مواضع اعلامی خود بر حمایت از ملت فلسطین تاکید می‌کنند.

رضایی یادآور شد: کنفرانس بحرین هم در ادامه پروژه معامله قرن رسوایی دیگری برای آمریکا و صهیونیست‌ها به بار خواهد آورد. آوارگان فلسطینی باید به سرزمین‌های خود بازگردند و این حق آنها است لذا هیچ کشور و قدرتی نمی‌تواند چنین حقی را از آنها سلب کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: مردم کشورهای مسلمان باید یکبار دیگر جوش و خروش خود را به نمایش بگذارند تا به آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها ثابت شود که قدرتی در منطقه خاورمیانه ندارند و کسی اجازه نمی‌دهد به آنها که برای ملت مظلوم فلسطینی تصمیم بگیرند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet