هدر موبایل
1398/03/29 18:01:18
سرویس سیاسی
مافی:

گفت‌وگو باید مسیر تحقق آشتی ملی را هموار کند

عضو فراکسیون امید مجلس، معتقد است: همه جریان‌های سیاسی ظرفیت گفت‌وگو با هم را دارند زیرا این پیام را از کردم دریافت کردند اما این گفت‌وگو باید به آشتی ملی بینجامد.
گفت‌وگو باید مسیر تحقق آشتی ملی را هموار کند عضو فراکسیون امید مجلس، معتقد است: همه جریان‌های سیاسی ظرفیت گفت‌وگو با هم را دارند زیرا این پیام را از کردم دریافت کردند اما این گفت‌وگو باید به آشتی ملی بینجامد. https://cdn.icana.ir/d/019/201902105914006999.jpg گفت‌وگو,باید,مسیر,تحقق,آشتی,ملی,را,هموار,کند Icana

پروانه مافی  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص ضرورت‌های گفت‌وگوی ملی در کشور، گفت: گفت‌وگو اصولی دارد و شرایط فعلی کشور هم اقتضاء می‌کند که ما از مرحله گفت‌وگو عبور کنیم و به مرحله آشتی ملی برسیم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: مباحث جدی برای تعاملات سیاسی و ائتلاف باید ماحصل گفتگو و آشتی ملی باشد. متاسفانه در سال های گذشته جناح ها بر سر راه یکدیگر مانع ایجاد کردند و با کارشکنی به رقابت پرداختند که در شرایط کنونی باید کنار گذاشته شود.

لزوم اعلام عمل همگرایی سیاسی در کشور

وی افزود: ما با مشکل جدی در حوزه سیاست خارجی مواجهیم لذا جریان‌های سیاسی برای تلطیف شرایط باید انسجام خود را حفظ و این همگرایی و وحدت را اعلام کنند. اعلام همگرایی و انسجام هم باید در عمل نشان دهیم.

مافی معتقد است: گفت‌وگوها باید به آشتی بینجامد تا در سایه سیاست تکامل گرا، جناح ها و جریانات سیاسی و احزاب افراد کارآمد را برای مجلس یازدهم و دولت بعد انتخاب کنند، مجلس برآمده از همگرایی قطعا تاثیرگذاری دو چندان خواهد داشت.

کارآمدی و پیشبرد اهداف نظام باید محور فعالیت‌های حزبی باشد

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: سیاست نباید محور فعالیت‌ها باشد بلکه کارآمدی، مشروعیت و پیشبرد اهداف نظام باید محور قرار بگیرد، جریانات و احزاب هم با برگزاری نشست‌های هم اندیشی و گفتگوی ملی باید این محوریت را رقم بزنند.

وی ادامه داد: ما در آینده نزدیک باید به مردم خبر دهیم که به مرحله آشتی ملی رسیدیم و در صحنه اجرا سیاست‌های تکامل گرا را عملی کنیم.

همه جریان‌های سیاسی کشور ظرفیت گفت‌وگو و آشتی ملی را دارند

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: هر دو جریان اصلی سیاسی کشور ظرفیت گفت‌وگو و آشتی ملی رادارند، به نظر گروه های سیاسی هم از این وضعیت خسته شدند و این پیام را از مردم دریافت کردند که مردم دنبال کارآمدی هستند. اگر اراده ایجاد شود، آشتی ملی هم تحقق پیدا می‌کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet