هدر موبایل
1398/03/29 15:56:52
سرویس اقتصادی
اله‌قلی‌زاده:

کاهش قیمت مسکن دور از انتظار نیست

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: در شرایط کنونی میزان و درصد کاهش قیمت مسکن قابل پیش بینی نیست، اما به نظر می رسد که تحقق این موضوع دور از انتظار نیست.
کاهش قیمت مسکن دور از انتظار نیست عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: در شرایط کنونی میزان و درصد کاهش قیمت مسکن قابل پیش بینی نیست، اما به نظر می رسد که تحقق این موضوع دور از انتظار نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201607105860634354.jpg کاهش,قیمت,مسکن,دور,از,انتظار,نیست Icana

قلی اله‌قلی‌زاده عضو کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از کاهش قیمت مسکن طی ماه های آتی خبر داد و گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته از سوی وزارت راه و شهرسازی و عزم دولت برای اجرای این برنامه، به نظر می رسد که بازار مسکن در مسیر کاهش التهاب و ثبات حرکت می کند.

مسکن

افزایش تقاضا علت اصلی تلاطمات بازار مسکن در دو سال اخیر

نماینده مردم کلیبر و خداآفرین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تلاطمات بازار مسکن در دو سال اخیر نشأت گرفته از مسئله کمبود مسکن در کشور است، متأسفانه در دهه گذشته اقدام قابل قبولی برای تولید مسکن صورت نگرفت و با افزایش تقاضا و کاهش عرضه، بازار مسکن دچار تلاطم شد و قیمت ها افزایش یافت.

کاهش قیمت مسکن دور از انتظار نیست

در شرایط کنونی میزان و درصد کاهش قیمت مسکن قابل پیش بینی نیست، اما به نظر می رسد که تحقق این موضوع دور از انتظار نیست

این نماینده مردم در مجلس دهم گفت: در شرایط کنونی میزان و درصد کاهش قیمت مسکن قابل پیش بینی نیست، اما به نظر می رسد که تحقق این موضوع دور از انتظار نیست.

تلاش دولت برای ایجاد بازار تعهدی مصالح ساختمانی و اعمال معافیت های مالیاتی

وی گفت: ایجاد بازار تعهدی مصالح ساختمانی، معافیت های مالیاتی و تولید انبوه مسکن از طریق ارائه زمین رایگان از برنامه هایی است که دولت به دنبال اجرای آن است.

هنوز برنامه های دولت در حوزه مسکن بر روی کاغذ قرار دارد

اله‌قلی‌زاده ادامه داد: به نظر من هنوز برنامه های دولت بر روی کاغذ قرار دارد و عملیاتی نشده، از این رو دولت باید بسیار جدی تر و عملیاتی تر به ساماندهی بازار مسکن و تولید مسکن ورود کند.

اجرایی شدن سیاست های جدید مسکن سازی ملاک کاهش قیمت مسکن

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: ملاک کاهش قیمت مسکن در ماه های آتی اجرایی شدن سیاست های جدید مسکن سازی است.

عضو کمیسیون عمران مجلس افزود: امروز شاهدیم که بازار مسکن نسبت به برنامه های دولت برای تولید مسکن واکنش مثبت نشان داده، حال دولت باید در مرحله دوم شوک اصلی را به بازار وارد کند، تا قیمت ها روند کاهشی بیشتری داشته باشد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet