هدر موبایل
1398/03/31 19:30:42
سرویس سیاسی
بائوج لاهوتی:

قالیباف کاندیدای انتخابات مجلس نمی‌شود

سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: با توجه به شناختی که از قالیباف دارم کاندیداتوری او برای انتخابات مجلس یازدهم بعید است.
قالیباف کاندیدای انتخابات مجلس نمی‌شود سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: با توجه به شناختی که از قالیباف دارم کاندیداتوری او برای انتخابات مجلس یازدهم بعید است. https://cdn.icana.ir/d/019/201704109739000243.jpg قالیباف,کاندیدای,انتخابات,مجلس,نمی‌شود Icana

مهرداد بائوج لاهوتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص فراخوان انتخاباتی شهردار سابق تهران برای انتخابات مجلس یازدهم، اظهار داشت: توجه این فراخوان به جوانان موضوع جدیدی نیست زیرا تقریبا تمامی ارکان نظام به این موضوع واقف هستند که باید میدان را به جوانان سپرد از طرفی هم نمایندگان مجلس در قانون برنامه تصویب کرده اند تا 30 درصد مدیریت کشور به جوانان و بانوان محول شود و این پیام نیز در همین راستا بوده است.

سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با توجه به شناختی که از قالیباف دارم تحلیل من این است که کاندیداتوری او  برای انتخابات مجلس یازدهم بعید است.

بائوج لاهوتی ادامه داد: قالیباف فقط می‌خواهد مانند دوره های گذشته در چینش کاندیداها نقش ایفا کند.

وی افزود: شهردار سابق تهران در ادوار مختلف انتخابات مجلس لیستی را ارائه نکرده اما بعید نیست در این دوره لیستی را از کاندیداهای مورد نظر خود تهیه کند.

مهرداد بائوج لاهوتی در جلسه دوازدهم کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۳۹۷

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: همانطور که دکترلاریجانی یک شخصیت مستقل هستند و اصلاح طلبان و اصولگرایان افراطی از ایشان دوری می‌کنند، محمدباقر قالیباف نیز شخصیتی مستقل دارد که به منافع ملی فکر می‌کند.

وی افزود: ایده آل این است که احزاب فعال در کشور داشته باشیم و مردم به برنامه های ارائه شده رای بدهند تا افراد اما اکنون مردم به فرد رای می‌دهند.

بائوج لاهوتی اظهار داشت: همه فعالان سیاسی در چهارچوب اصلاح طلبی و اصولگرایی جای می‌گیرند، اما برای اداره کشور باید فکر و برنامه داشته باشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet