هدر موبایل
1398/03/31 11:29:20
سرویس اجتماعی

تبعیض آشکار در افزایش حقوق کارکنان دولت در مناطق جنگی

نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس با بیان اینکه ستاد کل نیروهای مسلح باید نسبت به شهرهای مورد منظور ماده ۱۱۲ برنامه ششم برای افزایش حقوق کارکنان دولت در مناطق جنگی دفاع مقدس تجدید نظر کند، گفت: این تبعیض نوعی نارضایتی برای کارکنان دولت در مناطق عملیاتی ایجاد کرده است.
تبعیض آشکار در افزایش حقوق کارکنان دولت در مناطق جنگی نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس با بیان اینکه ستاد کل نیروهای مسلح باید نسبت به شهرهای مورد منظور ماده 112 برنامه ششم برای افزایش حقوق کارکنان دولت در مناطق جنگی دفاع مقدس تجدید نظر کند، گفت: این تبعیض نوعی نارضایتی برای کارکنان دولت در مناطق عملیاتی ایجاد کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/90509.jpg تبعیض,آشکار,در,افزایش,حقوق,کارکنان,دولت,در,مناطق,جنگی Icana

اقبال محمدیان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با استناد به ماده 112 قانون برنامه ششم توسعه، عنوان کرد: متأسفانه با وجود صراحت قانون اما 25 درصد افزایش حقوق و مزایای کارکنان دولت در تعدادی از شهرستان‌‎های استان خوزستان به ویژه رامهرمز  و رامشیر که در زمان دفاع مقدس بارها مورد حمله هوایی قرار گرفته‌‎اند، اعمال نشده است.

نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اعمال این تبعیض آشکار در خصوص برخی از شهرهای استان خوزستان، اضافه کرد: متأسفانه ستاد کل نیروهای مسلح به این تبعیض آشکار توجهی ندارد و  شهرهایی مانند رامهرمز، رامشیر، مسجد سلیمان، ایذه، باغ ملک، بهبهان، امیدیه که دوشادوش سایر مناطق خوزستان در طول 8 سال دفاع مقدس از کیان و تمامیت ارضی کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران دفاع کردند از این امتیاز بی بهره مانده‌اند.

محمدیان اضافه کرد: شهری که 50 کیلومتر دورتر از بمباران هوایی بوده مورد منظور ماده 112 قانون برنامه ششم توسعه قرار می‎‌گیرد اما شهری که مورد اصابت بمباران هوایی قرار گرفته ماده 112 قانون برنامه ششم توسعه برایش اعمال نمی‌شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با اعمال این بند قانونی، افزایش 25 درصدی شامل کارکنان رسمی، پیمانی، شاغل و بازنشسته مناطق عملیاتی دفاع مقدس می‌شود.

لازم به ذکر است که نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی نیز در این باره خطاب به رئیس جمهور تذکری کتبی داده است که متن آن به شرح ذیل است:

تذکر کتبی نمایندگان به رئیس جمهور

 

/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet