هدر موبایل
1398/03/29 18:04:46
سرویس سیاسی
فلاحت پیشه:

نان عده ای همیشه در ایجاد تنش و درگیری در منطقه بوده است

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: امنیت تنگه هرمز نیازمند همیاری کشورهای منطقه است.
نان عده ای همیشه در ایجاد تنش و درگیری در منطقه بوده است رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: امنیت تنگه هرمز نیازمند همیاری کشورهای منطقه است. https://cdn.icana.ir/d/019/201807101953045141.jpg نان,عده,ای,همیشه,در,ایجاد,تنش,و,درگیری,در,منطقه,بوده,است Icana

حشمت الله فلاحت پیشه در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به حادثه انفجار نفتکش ها در دریای عمان گفت: امنیت تنگه هرمز نیازمند تعامل کشورهای منطقه فراتر از اختلافات سیاسی است و کشورهایی همانند عمان، کویت و قطر می توانند در این بین نقش تعدیل کننده و هموارکننده ای داشته باشند.

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت تشکیل کمیته ای منطقه ای برای بررسی موضوع انفجار نفتکش ها در دریای عمان تاکید کرد و افزود: موضع‌گیری‌های متقابل کشورهای منطقه علیه یکدیگر در این شرایط فقط اوضاع را پیچیده‌تر می‌کند.

فلاحت پیشه مطح کرد: پیش از هرگونه موضع گیری درباره علل و عوامل این حادثه و یا معرفی و رد دست اندرکاران و پشت پرده این موضوع باید توجه داشت که در این مسائل باید از اظهارنظرهای سیاسی و احساسی در شرایط حساس پس از حادثه خودداری کرد.

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پاسخ به سوالی مبنی بر احتمال دست های پشت پرده در این حادثه با توجه به همزمانی سفر شینزوآبه به ایران تصریح کرد: نمی توان منکر این شد که در میان اختلافات بین دو قطب همواره طرف‌های سومی هستند که با ناامن کردن منطقه به ادامه تنش ها دامن می زنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet