شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1398/03/30 10:00:00
سرویس اجتماعی
کیان پور با انتقاد از ایمنی پایین بازار تهران:

بازار تهران نباید به سرنوشت پلاسکو و بازار تبریز دچار شود

عضو کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر اینکه بازار تهران به عنوان نبض اقتصادی کشور باید سریع‌تر ایمن‌سازی شود، گفت: نباید اجازه داد بازار پایتخت به سرنوشت پلاسکو و بازار تبریز دچار شود.
بازار تهران نباید به سرنوشت پلاسکو و بازار تبریز دچار شود عضو کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر اینکه بازار تهران به عنوان نبض اقتصادی کشور باید سریع‌تر ایمن‌سازی شود، گفت: نباید اجازه داد بازار پایتخت به سرنوشت پلاسکو و بازار تبریز دچار شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201906106520135240.jpg بازار,تهران,نباید,به,سرنوشت,پلاسکو,و,بازار,تبریز,دچار,شود Icana

مجید کیانپور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه بازار تهران به عنوان نبض اقتصادی کشور باید سریع تر ایمن سازی شود، گفت: بازار یکی از پهنه های آسیب پذیر است که از ایمنی بسیار پایینی برخودار بوده و ایمنی آن پایینتر از پلاسکو است بنابراین نباید اجازه داد به سرنوشت بازار تبریز و پلاسکو دچار شود.

مجید کیانپور

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از ایمنی پایین بازار تهران انتقاد کرد و افزود: بافت فرسوده بازار تهران نیازمند ایمن سازی است زیرا الزامات ایمنی در آن رعایت نشده و  فرسوده بودن کابل‌های برق و سیم کشی‌های غیراستاندارد تهدیدی جدی به شمار می‌رود که در صورت حادثه‌ای فاجعه مالی و انسانی را رقم می زند.

وی بر ضرورت پیش بینی بودجه ای از سوی شهرداری برای ایمن سازی بازار تهران تاکید کرد و ادامه داد: بی شک در صورت حادثه ای در بازار با توجه به موقعیت جغرافیایی امکان مدیریت فاجعه وجود ندارد بنابراین باید علاج واقعه را قبل از وقوع کرد.  

اخطارهای آتش نشانی به بازار تهران نباید در حد اخطار باقی بماند/ باید به آنها توجه کرد

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس دهم با تاکید بر اینکه اخطارهای آتش نشانی به بازار تهران نباید در حد اخطار باقی بماند بلکه باید به آنها توجه جدی کرد، تصریح کرد: امکان تعطیلی بازار تهران وجود ندارد بلکه باید مشکلات ایمنی شناسایی و رفع شوند و در کوتاه و میان مدت ایمن سازی آن در دستور کار شهرداری و دستگاه های ذیربط قرار گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet