هدر موبایل
1398/03/30 20:40:37
سرویس سیاسی
خجسته:

طرح معامله قرن در کنفرانس منامه با شکست قطعی مواجه می شود

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل نود قانون اساسی مجلس گفت: کنفرانس صهیونیستی-آمریکایی در منامه به دلیل حساسیت های کنونی با شکست قطعی مواجه است.
طرح معامله قرن در کنفرانس منامه با شکست قطعی مواجه می شود عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل نود قانون اساسی مجلس گفت: کنفرانس صهیونیستی-آمریکایی در منامه به دلیل حساسیت های کنونی با شکست قطعی مواجه است. https://cdn.icana.ir/d/019/201902105246522695.jpg طرح,معامله,قرن,در,کنفرانس,منامه,با,شکست,قطعی,مواجه,می,شود Icana

امیر خجسته  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص برگزاری کنفرانس صهیونیستی-آمریکایی در منامه بحرین، گفت: به وضوح مشخص است که برگزاری این نشست مورد استقبال اسرائیلی ها قرار گرفته است زیرا هدف اصلی آن ایجاد اجماع برای اجرای طرح معامله قرن است.

صهیونیست ها ارتباط آشکار و پنهانی با برخی از سران کشورهای عربی دارند

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه صهیونیست ها ارتباط آشکار و پنهانی با برخی از سران کشورهای عربی دارند، اظهار کرد: بر این اساس مشاهده می شود که امارات و عربستان دو هم‌پیمان واشنگتن اعلام کردند در کنفرانس بحرین شرکت می‌کنند.

قدس فلسطین

وی افزود: البته باید یادآور شد کاخ سفید از مشارکت مصر، اردن و مراکش در این نشست خبر داده است اما این سه کشور همچنان خود را در برابر تصمیم حساسی می‌بینند و از تاکید در مشارکت در این کنفرانس خودداری می‌کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: باید اذعان کرد پس از اینکه فلسطینیان کنفرانس منامه را تحریم کردند، ایالات متحده برای کاهش سطح تنش و همچنین حساسیت ها تصمیم گرفتند مقامات دولت اسرائیل را در این کنفرانس شرکت ندهد و به جای آن یک هیئت اقتصادی کوچک این رژیم در کنفرانس حضور پیدا کند

کنفرانس صهیونیستی-آمریکایی در منامه بحرین با شکست قطعی مواجه خواهد شد

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل نود قانون اساسی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: می توان دریافت که کنفرانس صهیونیستی-آمریکایی در منامه بحرین با شکست قطعی مواجه است.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، قرار است در روزهای ۲۵ و ۲۶ ژوئن (۴ و ۵ تیرماه) یک کنفرانس صهیونیستی آمریکایی در منامه بحرین به‌ عنوان اولین بخش از معامله قرن برگزار شود. برگزاری این کنفرانس با مخالفت گسترده گروه‌های فلسطینی و مقاومت و مسلمانان کشورهای مختلف شده است.

گفتنی است؛ سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله تاکید کرده بود که نشست بحرین در حقیقت اولین گام در راستای اجرای توطئه آمریکایی معامله قرن برای حذف مسئله فلسطین است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet