هدر موبایل
1398/03/30 15:35:18
سرویس سیاسی
حسن‌بیکی:

برگزاری نشست منامه قبح زدایی از عادی سازی روابط با صهیونیست ها است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد بدون شک برگزاری نشست منامه قبح زدایی از عادی سازی روابط با صهیونیست ها است.
برگزاری نشست منامه قبح زدایی از عادی سازی روابط با صهیونیست ها است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد بدون شک برگزاری نشست منامه قبح زدایی از عادی سازی روابط با صهیونیست ها است. https://cdn.icana.ir/d/019/201805108841940023.jpg برگزاری,نشست,منامه,قبح,زدایی,از,عادی,سازی,روابط,با,صهیونیست,ها,است Icana

ابوالفضل حسن بیکی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در رابطه با برگزاری کنفرانس صهیونیستی-آمریکایی در منامه بحرین، گفت: آرمان فلسطین آنقدر قدرت گرفته و پررنگ شده که آمریکایی ها برای کمرنگ نشان دادن راهپیمایی جهانی روز قدس نشست مکه را برگزار کردند.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی در این راستا، اظهار کرد: در واقع مقاومت فلسطینی ها در دومین سال برگزاری تظاهرات بازگشت و همچنین شروع انتفاضه موشک به جای سنگ پاسخ کوبنده ای در برابر طرح باطل معامله قرن ترامپ بود از این رو اکنون آمریکایی ها و اسرائیلی ها هراسان هستند.

وی ادامه داد: بر این اساس مشاهده می شود که با برگزاری نشست منامه می خواهند طرح پوشالی معامله قرن را طرحی بزرگ جلوه دهند و دیگر کشورها را در اجرای آن با خود همراه کنند..

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: بدون شک برگزاری نشست منامه قبح زدایی از عادی سازی روابط با صهیونیست ها است و این امر برای کشورهای عربی که شعار حمایت از فلسطن را سر می دهند اما در این نشست حضور خواهند یافت گران تمام می شود زیرا افکار عمومی دنیا امروزه خیلی دقیق تر و حساس تر موضوعات بین المللی را رصد می کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باید اذعان کرد مقاومت مسیر اصلی آزادسازی قدس شریف و تشکیل کشور واحد فلسطینی در سراسر سرزمین تاریخی و به پایتختی قدس است از این رو کشورهای عربی باید حواسشان باید در دام طرح معامله قرن قرار نگیرند.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، قرار است در روزهای ۲۵ و ۲۶ ژوئن (۴ و ۵ تیرماه) یک کنفرانس صهیونیستی آمریکایی در منامه بحرین به‌ عنوان اولین بخش از معامله قرن برگزار شود. برگزاری این کنفرانس با مخالفت گسترده گروه‌های فلسطینی و مقاومت و مسلمانان کشورهای مختلف شده است.

گفتنی است؛ سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله تاکید کرده بود که نشست بحرین در حقیقت اولین گام در راستای اجرای توطئه آمریکایی معامله قرن برای حذف مسئله فلسطین است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet