هدر موبایل
1398/03/30 21:39:00
سرویس سیاسی
گودرزی:

شکست ائتلاف سعودی با حملات موشکی و پهپادی یمنی‌ها مشهودتر شد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد حملات موشکی و پهپادی انصارالله یمن در خاک عربستان نشان دهنده شکست زودهنگام ائتلاف سعودی است.
شکست ائتلاف سعودی با حملات موشکی و پهپادی یمنی‌ها مشهودتر شد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد حملات موشکی و پهپادی انصارالله یمن در خاک عربستان نشان دهنده شکست زودهنگام ائتلاف سعودی است. https://cdn.icana.ir/d/019/94954.jpg شکست,ائتلاف,سعودی,با,حملات,موشکی,و,پهپادی,یمنی‌ها,مشهودتر,شد Icana

مسعود گودرزی  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به پیام حمله موشکی انصارالله به نیروگاه برق جنوب عربستان برای ائتلاف سعودی، گفت: سعودی ها تلاش می کنند شکست هایشان در جنگ با یمن را مخفی کنند اما امروزه افکار عمومی دنیا متوجه شده که یمنی ها توانسته اند توانایی ائتلاف سعودی را زیرسوال ببرند.

آمریکایی ها نمی خواهند مردم یمن خودشان در تعیین سرنوشتشان سهیم باشند

نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ائتلاف سعودی به رهبری و پشتیبانی ایالات متحده شکل گرفته است، اظهار کرد: در واقع آمریکایی ها نمی خواهند مردم یمن خودشان در تعیین سرنوشتشان سهیم باشند.

وی ادامه داد: چندی پیش یگان پهپادی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن به فرودگاه أبها در جنوب عربستان حمله کردند و خسارات جبران ناپذیری را بر جای گذاشتند و اکنون نیروگاه برق از این رو حتما در آینده ای نزدیک طبق گفته یمنی ها پاسخ های کوبنده تری به تجاوز ریاض و همپیمانانش داده خواهد شد.

مسعود گودرزی

حتما در آینده ای نزدیک طبق گفته یمنی ها پاسخ های کوبنده تری به تجاوز ریاض و همپیمانانش داده خواهد شد

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: طبق نظر کارشناسان نظامی فرسایشی شدن تجاوز به یمن موجب شده تا ائتلاف سعودی سردرگم شود و همین امر زمینه شکست زودهنگام آنها را رقم زده است. این مهم در حالیست که یمنی ها نیز دست از مقاومت برنداشتند و به طور جدی پاسخ آنها را دادند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: طبق گفته یمنی ها تامین برخی از خواسته ها از جمله قطع تجاوزها نظامی، لغو محاصره فرودگاه بین‌المللی صنعا و غیره از جمله مسائلی است که تا زمان تحققشان موجب می شود کشورهای حاضر در ائتلاف سعودی در امان و آسایش نباشند.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، جنبش انصارالله یمن اعلام کرد، نیروهای این جنبش عصر چهارشنبه نیروگاه برق منطقه جیزان در جنوب عربستان را هدف حمله موشکی قرار دادند.

سخنگوی این جنبش ضمن تهدید به انجام اقدامات غافلگیرانه دیگر علیه این ائتلاف سعودی گفت: در صورت ادامه تجاوزات سعودی، عملیات جدید پایگاه‌های حساس‌تر سعودی را هدف قرار خواهد داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet