هدر موبایل
1398/03/28 18:11:00
سرویس سیاسی
جاسمی:

افزایش حملات انصارلله در خاک عربستان بیانگر شلعه‌ور شدن آتش خشم مردم یمن است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد افزایش حملات موشکی و پهپادی انصارلله به خاک عربستان بیانگر شلعه ور شدن آتش خشم مردم یمن است.
افزایش حملات انصارلله در خاک عربستان بیانگر شلعه‌ور شدن آتش خشم مردم یمن است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد افزایش حملات موشکی و پهپادی انصارلله به خاک عربستان بیانگر شلعه ور شدن آتش خشم مردم یمن است. https://cdn.icana.ir/d/019/109894.jpg افزایش,حملات,انصارلله,در,خاک,عربستان,بیانگر,شلعه‌ور,شدن,آتش,خشم,مردم,یمن,است Icana

سیدقاسم جاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به پیام حمله موشکی انصارالله به نیروگاه برق جنوب عربستان برای ائتلاف سعودی، گفت: ریاض با همکاری قدرت های فرامنطقه ای آتش جنگ در یمن را روشن کرد اما امروز مشاهده می شود اثرات شوم و شعله های تجاوزشان دامن آنها را می گیرد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در واقع ائتلاف سعودی تصور می کرد به وسیله تجهیزات نظامی پیشرفته می تواند سرزمین یمن را ظرف مدت چند روز تصرف کند اما از توان مقاومت یمنی ها غفلت کردند.

قاسم جاسمی

وی با یادآوری اینکه در روزهای نخست تجاوز به یمن این کشور به طور مداوم و مستمر مورد هدف نظامی قرار می گرفت و انواع و اقسام سلاح های کشتار جمعی و غیرمتعارف در این جنگ بر سر مردم مظلوم و بی دفاع یمن ریخته شد، ادامه داد: اما امروز موازنه قدرت تغییر کرده و نیروهای مقاومت مردمی در یمن با پهپاد و موشک ای نقطه زن مناطق حساس عربستان را مورد هدف قرار می دهند که در عرصه نظامی دستاوردیبی نظیر است.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: ائتلاف سعودی در باتلاق یمن گیر کرده و تا زمانی که دست از تجاوز و جبران خسارت های این اقدام ننگین برندارد، مقاومت مردمی یمن آنها را رها نخواهند کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امیدواریم سازمان های بین المللی دست از جانب داری از عربستان و سایر متجاوزان به یمن بردارند و هر چه سریعتر جلوی کشتار زنان و کودکان یمنی را بگیرند.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، جنبش انصارالله یمن اعلام کرد، نیروهای این جنبش عصر چهارشنبه نیروگاه برق منطقه جیزان در جنوب عربستان را هدف حمله موشکی قرار دادند.

سخنگوی این جنبش ضمن تهدید به انجام اقدامات غافلگیرانه دیگر علیه این ائتلاف سعودی گفت: در صورت ادامه تجاوزات سعودی، عملیات جدید پایگاه‌های حساس‌تر سعودی را هدف قرار خواهد داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet