هدر موبایل
1398/03/29 18:10:00
سرویس سیاسی
صفاری نطنزی مطرح کرد:

سرکیسه کردن برخی کشورهای عربی هدف ارسال تجهیزات نظامی جدید آمریکا به خاورمیانه

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد ارسال تجهیزات نظامی جدید آمریکا به خاورمیانه برای دامن زدن به سیاست ایران هراسی و سرکیسه کردن برخی کشورهای عربی است.
سرکیسه کردن برخی کشورهای عربی هدف ارسال تجهیزات نظامی جدید آمریکا به خاورمیانه عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد ارسال تجهیزات نظامی جدید آمریکا به خاورمیانه برای دامن زدن به سیاست ایران هراسی و سرکیسه کردن برخی کشورهای عربی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605100991342728.jpg سرکیسه,کردن,برخی,کشورهای,عربی,هدف,ارسال,تجهیزات,نظامی,جدید,آمریکا,به,خاورمیانه Icana

مرتضی صفاری نطنزی  در گفت‌ و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص اهداف پشت پرده ارسال تجهیزات نظامی جدید آمریکا به خاورمیانه، گفت: بدون شک وقتی صحبت از ارسال سلاح به منطقه غرب آسیا می شود باید ابتدا به محل تامین منابع مالی آن توجه شود.

نماینده مردم نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی در این راستا، اظهار کرد: در واقع دولتمردان کاخ سفید به خوبی یاد گرفته اند که تهدید ایران و دامن زدن به سیاست ایران هراسی خودشان، کشورهای همپیمان و تحت سلطه خودشان را سرکیسه کنند.

ناو روزولت آمریکایی

وی با اشاره به اینکه آمریکایی ها در گذشته تلاش می کردند با راه انداختن جنگ و تجاوز نظامی به کشورها مانند عراق و افغانستان سلاح ها و تجهیزات نظامی خود را به سایر کشورها بفروشند، ادامه داد: با توجه به گذشت تاریخ مصرف این سیاست، موضوع راه اندازی جنگ های نیابتی به میان آمد که طرح مسئله داعش از این سیاست نشات می گیرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: این مهم در حالیست که با اعمال قدرت کشورمان در منطقه و همراهی سایر همسایگان تروریست های داعشی که زمینه ساز فروش سلاح های آمریکایی ها بودند از بین رفتند لذا اکنون مشاهده می شود که ترامپ و سایر مقامات کاخ سفید از تنش با کشورمان صحبت می کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در واقع آنها به خوبی دریافته اند که از این طریق می توانند درآمدزایی خوبی از برخی کشورهای حوزه خلیج فارس داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سخنگوی پنتاگون در بیانیه‌ای اعلام کرد ارسال تجهیزات و ۱۰۰۰ نیروی جدید به خاورمیانه، شامل سیستم دفاع موشکی پاتریوت، پهپادهای بدون سرنشین و باسرنشین و "توانمندی‌های بازدارنده" است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet