هدر موبایل
1398/04/01 13:48:07
سرویس اجتماعی
محمدیان عنوان کرد:

کمبود 60 هزار نفر نیروی انسانی در ادارات استان خوزستان

نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس با نتقاد از کمبود نیروی انسانی در استان خوزستان، عنوان کرد: بررسی‌ها نشان می‌دهد که استان خوزستان ۶۰ هزار پست بلا تصدی در دستگاه‌های مختلف دارد که این مسئله به موجب ضعف در خدمات رسانی به مردم شده است.
کمبود 60 هزار نفر نیروی انسانی در ادارات استان خوزستان نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس با نتقاد از کمبود نیروی انسانی در استان خوزستان، عنوان کرد: بررسی‌ها نشان می‌دهد که استان خوزستان 60 هزار پست بلا تصدی در دستگاه‌های مختلف دارد که این مسئله به موجب ضعف در خدمات رسانی به مردم شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201906102199064371.jpg کمبود,60,هزار,نفر,نیروی,انسانی,در,ادارات,استان,خوزستان Icana

اقبال محمدیان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با انتقاد از کمبود نیروی انسانی در ادارات استان خوزستان، اظهار کرد: یکی از مشکلاتی که با فرا رسیدن فصل گرما موجب نارضایتی مردم شده است، خالی بودن پست‌های بلا تصدی در ادارات استان خوزستان است.

نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی افزود: در حال حاضر مردمی که به ادارات استان خوزستان برای حل مشکلات و مسائل خود مراجعه می‌‎کنند، شاهد کمبود نیروی انسانی به رغم وجود ساختمان و بنای آماده در استان هستند که این وضعیت تقریبا در تمامی ادارات استان خوزستان موجب معطلی و انجام نشدن امور ارباب رجوع شده است.

وی با انتقاد از بی توجهی مسئولان به این مسئله، تصریح کرد: بررسی‌های صورت گرفته نشان می‌دهد که استان خوزستان 60 هزار پست بلا تصدی در دستگاه‌های مختلف دارد که این مسئله به موجب ضعف در خدمات رسانی به مردم شده است.

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان یادآور شد: متأسفانه با بسیاری از درخواست‌های کادر اداری استان خوزستان موافقت شده است و حتی پس از بازنشسته شدن نیروهای اداری استان فکری به حال تزریق نیروی جدید نشده است.

محمدیان با یادآوری اینکه تذکری کتبی در رابطه با ضعف عملکردی دستگاه‌های اجرایی و اداری استان خوزستان به رئیس جمهور داده است، گفت: این کمبود نیرو از آموزش و پرورش گرفته تا دادگستری و سایر دستگاه‌های خدمات رسان محسوس است.

نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: البته اقداماتی در جهت استفاده از نیروهای پیمانکاری انجام شده ولی نیروهای پیمانکاری برای انجام امور مهم و حساس به کار گرفته نمی‌‎شوند و عملا فشار کاری بر دوش نیروهای اندک باقی مانده در ادارات استان خوزستان است.

متن تذکر کتبی اقبال محمدیان  به رئیس جمهور  به شرح ذیل است:

تذکر کتبی نمایندگان به رئیس جمهور


/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet