هدر موبایل
1398/04/01 16:07:56
سرویس سیاسی
ذوالنوری کاندیدای ریاست کمیسیون امنیت ملی مجلس:

اگر این تکلیف بر دوش من گذارده شد، برنامه های خود را تشریح می‌کنم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: نماینده‌ای که گفته به من رای می‌دهد می گوید تاکنون حداقل ۷۰ نفر به وی زنگ زده اند تا از رای داد به ذوالنوری خودداری کند.
اگر این تکلیف بر دوش من گذارده شد، برنامه های خود را تشریح می‌کنم عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: نماینده‌ای که گفته به من رای می‌دهد می گوید تاکنون حداقل 70 نفر به وی زنگ زده اند تا از رای داد به ذوالنوری خودداری کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201903106640415842.jpg اگر,این,تکلیف,بر,دوش,من,گذارده,شد،,برنامه,های,خود,را,تشریح,می‌کنم Icana

مجتبی ذوالنوری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، بعنوان کاندیدای ریاست کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، اظهار داشت: در جلسه داخلی هفته گذشته برای توافق پیرامون انتخابات هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، 15 نفر حضور داشتند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه من اصلا برای انتخاب بعنوان رئیس کمیسیون حساب باز نکرده‌ام، بیان کرد: تکلیف دارم خودم را عرضه کنم و رای آورد و رای نیاوردن برای من فرقی ندارد.

وی افزود: معتقدم کمیسیون یک سری کارهایی را باید انجام دهد و در این زمینه باید خود را عرضه کنم. رای دادن، اختیار نمایندگان است.

ذوالنوری با بیان اینکه نمی‌توان خیلی پیش بینی کرد که چه اتفاقاتی رخ می‌دهد، زیرا ممکن است شرایط ده بار تغییر کند، ادامه داد: رایزنی‌ها گسترده است و همگی تلاش می‌کنند که در این بین فشار داخلی و بیرونی روی نماینده‌ها خیلی زیاد است. نماینده‌ای که گفته به من رای می‌دهد، تاکنون حداقل 70 نفر به وی زنگ زده اند تا از رای داد به ذوالنوری خودداری کند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بعد از انتخابات تعیین رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اگر این تکلیف بر دوش من گذارده شد، برنامه های خود را تشریح می‌کنم. فلاحت پیشه، بروجردی، کواکبیان و سایر اعضای کمیسیون برای من محترم هستند.

وی افزود: 15 نفر در جلسه داخلی هفته قبل حضور داشتند که برخی سیار بودند و 3 نفر نیز به علت بیماری غایب بودند. دوستان بالغ، عاقل و مختار هستند و می‌توانند به هرکسی رای بدهند.

ذوالنوری در خصوص اینکه آیا در آن جلسه برای تعیین کاندیدای ریاست کمیسیون از سوی اصولگرایان رای گیری شد یا خیر؟، اظهار داشت: معتقدم همه اعضای کمیسیون نیت خیر دارند و دلسوز هستند و به هر رایی که داشته باشند احترام می‌گذاریم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet