هدر موبایل
1398/05/19 16:29:04
سرویس استان ها
سلیمانی:

احداث شبکه انتقال آب از سدهای جامیشان، قشلاق و کبوترلانه باید هرچه سریعتر انجام شود

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس گفت: احداث شبکه انتقال آب از سدهای جامیشان، قشلاق و کبوترلانه هنوز انجانم نداده‌اند و باید با توجه بیشتری اقدامات لازم را انجام دهند.
احداث شبکه انتقال آب از سدهای جامیشان، قشلاق و کبوترلانه باید هرچه سریعتر انجام شود نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس گفت: احداث شبکه انتقال آب از سدهای جامیشان، قشلاق و کبوترلانه هنوز انجانم نداده‌اند و باید با توجه بیشتری اقدامات لازم را انجام دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/201701100875571780.jpg احداث,شبکه,انتقال,آب,از,سدهای,جامیشان،,قشلاق,و,کبوترلانه,باید,هرچه,سریعتر,انجام,شود Icana

حسن سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، درباره تخصیص اعتبار برای احداث شبکه‌های انتقال آب از سدهای در دست احداث، اظهار داشت: اگرچه سیستم آبیاری نوین برای 2500 هکتار اراضی کشاورزی انجام شده اما هنوز مقداری از اقدامات برای ایجاد امکانات آبیاری نوین دشت دینور باقی مانده و جهادکشاورزی باید اقدامات باقی مانده را انجام دهد.

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: احداث شبکه انتقال آب از سدهای جامیشان، قشلاق و کبوترلانه هنوز انجانم نداده‌اند و باید با توجه بیشتری اقدامات لازم را انجام دهند.

وی افزود: توقع دارم در شهرستان‌های صحنه، کنگاور و هرسین خطوط انتقال برای تامین آب شرب مورد نیاز، تامین آب روستایی و آب شرب شهری و جلوگیری از ایجاد تنش آب شرب شهری اقدامات لازم را با سرعت انجام دهند.

سلیمانی با بیان اینکه مقداری از اعتبارات لازم تخصیص داده شده تا انتقال آب به مرحله عملیاتی برسد، گفت: در رابطه با فاضلاب کنگاور که افتتاح شده نیز لازم است بهره برداری آن تسریع شود، قرار شده تا هفته دولت انجام شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet