ایام محرم 1398
1398/04/02 07:50:59
سرویس فرهنگی
فولادگر با انتقاد از تعلل دولت:

واگذار نشدن استقلال و پرسپولیس برای نظام هزینه دارد

رئیس کمیسیون اصل۴۴ با اشاره به عدم خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس می‌گوید دولت و نظام در حال پرداخت هزینه‌های مالی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی برای این موضوع هستند.
واگذار نشدن استقلال و پرسپولیس برای نظام هزینه دارد رئیس کمیسیون اصل۴۴ با اشاره به عدم خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس می‌گوید دولت و نظام در حال پرداخت هزینه‌های مالی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی برای این موضوع هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/106538.jpg واگذار,نشدن,استقلال,و,پرسپولیس,برای,نظام,هزینه,دارد Icana

حمیدرضا فولادگر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تاکید بر لزوم تسریع دولت در خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس گفت: علی‌رغم اینکه وزیر ورزش با صراحت اعلام کرده که "اگر همین الان استقلال و پرسپولیس واگذار شود، برای من بهتر از چند دقیقه دیگر است" ولی در صورتی که دولت برای خصوصی‌سازی همکاری نکند تا این کار هرچه سریعتر انجام شود، اینگونه تبادر به ذهن می‌شود که نمی‌خواهند آن را انجام دهند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی افزود: اگر دولت بر اصلاح ماده قانونی این حکم تاکید دارد، باید هر چه زودتر برای اصلاح آن لایحه بیاورد تا این کار به فوریت انجام شود؛ در غیر این صورت فرصت امسال نیز از دست خواهد رفت.

برخی مردم می‌گویند استقلال و پرسپولیس، دو تیم حکومتی هستند

وی با اشاره به تبعات عدم خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس تصریح کرد: دولت و نظام در حال پرداخت هزینه‌های مالی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی برای این موضوع هستند و حوادث چند ماه اخیر و موضوعاتی که برای تیم‌های سپیدرود، تراکتور، سپاهان، فینال حذفی و غیره پیش آمد، موید این امر است و فضایی ایجاد شده که گویا دو تیم استقلال و پرسپولیس حکومتی هستند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ادامه داد: در برخی افواه عمومی، حتی به استقلال و پرسپولیس، دو تیم دولتی هم نمی‌گویند بلکه می‌گویند حکومتی است و استدلال می‌کنند هر اتفاقی بیفتد، حکومت از آنها حمایت می‌کند.

حمیدرضا فولادگر

 

با یک آیین‌نامه می‌توان خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس را اجرا کرد

وی گفت: چه دلیلی دارد که نظام و دولت از سویی این هزینه‌های مالی، اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی را به گردن بگیرد و از سوی دیگر در فضای حقیقی همچون ورزشگاه‌ها و فضای مجازی مانند شبکه‌های اجتماعی، چنان مطالب و شعارهایی سر داده شود.

فولادگر افزود: درخواست مجلس از دولت این بود که هر چه زودتر خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس انجام شود.

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل44 قانون اساسی مجلس همچنین توضیح داد: مجلس معتقد است بر اساس همین قانون موجود و با یک آیین‌نامه می‌توان خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس را اجرا کرد ولی اگر دولت بر این باور است که حتما این حکم باید اصلاح شود، زودتر لایحه خود را ارائه دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet