هدر موبایل
1398/04/02 11:16:43
سرویس اقتصادی
قیمت بلیط هواپیما دو یا سه برابر شده است

افزایش قیمت بلیط تهران-کیش به 3 میلیون تومان

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: ایرلاین ها در دفاع از قیمت های کنونی پروازهای هوایی مسائلی مانند تحریم ها و افزایش نرخ ارز را مطرح می کنند، اما قیمت های کنونی بلیط هواپیما به هیچ وجه توجیه پذیر نیست.
افزایش قیمت بلیط تهران-کیش به 3 میلیون تومان نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: ایرلاین ها در دفاع از قیمت های کنونی پروازهای هوایی مسائلی مانند تحریم ها و افزایش نرخ ارز را مطرح می کنند، اما قیمت های کنونی بلیط هواپیما به هیچ وجه توجیه پذیر نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201812104778678710.jpg افزایش,قیمت,بلیط,تهران-کیش,به,3,میلیون,تومان Icana

سیداحسن علوی نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از افزایش چشمگیر قیمت بلیط هواپیما، گفت: متأسفانه در شرایط کنونی شاهد افزایش غیرمنطقی قیمت بلیط پروازهای هوایی هستیم، به طوری که طبق بررسی های انجام شده، نرخ بلیط رفت و برگشت تهران-کیش به حدود 3 میلیون تومان رسیده است.

سیداحسن علوی

بلیط پرواز هوایی سنندج –تهران 300 هزار تومان شده است

نماینده مردم سنندج و دیواندره در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین به طور مثال بلیط پرواز هوایی سنندج –تهران حدود 140 هزار تومان بود که امروز به حدود 300 هزار تومان افزایش یافته است.

قیمت بلیط هواپیما دو یا سه برابر شده است

قطعا زمانی که قیمت بلیط هواپیما دو یا سه برابر می شود، دیگر مردم به استفاده از حمل و نقل هوایی اقبالی نشان نمی دهند، به طوری که در پرواز اخیر سنندج-تهران، چندین ردیف از هواپیما خالی بود

وی گفت: قطعا زمانی که قیمت بلیط هواپیما دو یا سه برابر می شود، دیگر مردم به استفاده از حمل و نقل هوایی اقبالی نشان نمی دهند، به طوری که در پرواز اخیر سنندج-تهران، چندین ردیف از هواپیما خالی بود.

قیمت های کنونی بلیط هواپیما به هیچ وجه توجیه پذیر نیست

علوی ادامه داد: ایرلاین ها در دفاع از قیمت های کنونی پروازهای هوایی مسائلی مانند تحریم ها و افزایش نرخ ارز را مطرح می کنند، اما قیمت های کنونی بلیط هواپیما به هیچ وجه توجیه پذیر نیست.

قیمت کنونی پروازهای هوایی غیرقانونی است

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه ایرلاین ها، بلیط پروازهای هوایی را چندین برابر بالاتر از جدول دامنه نرخ پروازها به فروش می رسانند، افزود: قطعا این وضعیت و رویکرد ایرلاین ها، تخلف بوده و دستگاه های نظارتی باید جلوی این مسائل را بگیرند.

وزارت راه و شهرسازی باید بازار بلیط پروازهای هوایی را ساماندهی کند

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: قیمت های کنونی بلیط هواپیما جایی برای دفاع مسئولان سازمان هواپیمایی نمی گذارد، از این رو وزارت راه و شهرسازی به عنوان متولی اصلی این حوزه باید اقدامی در جهت ساماندهی این بخش صورت دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet