هدر موبایل
1398/04/02 12:16:58
سرویس صحن
شریعت نژاد در تذکر شفاهی:

انتقاد از وضعیت تنظیم بازار و بی توجهی دولت به این موضوع

عضو کمیسیون کشاورزی، از رئیس جمهور خواست تا نسبت به وضعیت تنظیم بازار به خصوص در بازار گوشت ورود تا قیمت ها به نفع مصرف کننده کاهش یابد.
انتقاد از وضعیت تنظیم بازار و بی توجهی دولت به این موضوع عضو کمیسیون کشاورزی، از رئیس جمهور خواست تا نسبت به وضعیت تنظیم بازار به خصوص در بازار گوشت ورود تا قیمت ها به نفع مصرف کننده کاهش یابد. https://cdn.icana.ir/d/019/201904103906848690.jpg انتقاد,از,وضعیت,تنظیم,بازار,و,بی,توجهی,دولت,به,این,موضوع Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، شمس الله شریعت نژاد در نشست علنی امروز (یکشنبه 2 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به رئیس جمهور گفت: آقای روحانی؛ باید از مسئولان تنظیم بازار بپرسید شما که از بخش سنجش از دور استفاده نمی کنید چطور می توانید در مورد سطح زیر کشت برنج به میزان مصارف مختلف استخراج و موجبات تنظیم بازار را فراهم کنید.

نماینده مردم رامسر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نوسان شدید قیمت ها در بازار به نوعی است که نمی توانیم میزان تولید، مصرف داخلی و مازاد مصرف مناسب صادرات را تنظیم کنیم، همچنین وضعیت اسفبار در تنظیم بازار گوشت به خصوص گوشت مرغ موجب ورشکستگی مرغداران کشور شده است، به نظر دولت نمی تواند یا نمی خواهد بازار آرامش یابد.

وی افزود: تا زمانی که تولیدکنندگان بدون استرس و دغدغه به تولید نپردازند، وضعیت رهاشدگی بازار ادامه می یابد، لذا دولت باید اجازه دهد تولیدکنندگان به نوعی مواد را تهیه و به صورت آزاد صادر کنند تا محصولات با قیمت پایین در اختیار مصرف کننده قرار گیرد.

شریعت نژاد یادآور شد: آقای روحانی؛ شما نوید افتتاح قطعه اول آزادراه تهران- شمال را دادید، اما آیا درخصوص خودروهای ورودی به شمال کشور به خصوص مردمی که در این منطقه زندگی می کنند و فعالیت اقتصادی به ویژه در حوزه کشاورزی دارد، هم تدابیری اندیشیده اید؟

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست در مجلس دهم افزود: همچنین دستور احداث کمربندی شهرهای غربی استان مازندران و جاده تنکابن- قزوین باید صادر شود، این سرعت بخشی امکان بهره برداری به سایر پروژه ها را نیز می دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet