شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1398/04/04 00:26:51
سرویس سیاسی
بروجردی:

معامله قرن طرح به حراج گذاشتن بیت المقدس

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: معامله قرن گام شیطانی دیگری در جهت تضعیف یکی از محوری ترین حقوق ملت فلسطین و جهان اسلام است.
معامله قرن طرح به حراج گذاشتن بیت المقدس عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: معامله قرن گام شیطانی دیگری در جهت تضعیف یکی از محوری ترین حقوق ملت فلسطین و جهان اسلام است. https://cdn.icana.ir/d/019/201803103417198406.jpg معامله,قرن,طرح,به,حراج,گذاشتن,بیت,المقدس Icana

علاءالدین بروجردی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانهملت با اشاره به برگزاری نشست اقتصادی بحرین و ایجاد ائتلاف عربی-اسرائیلی برای پیشبرد  معامله قرن، گفت: در طول دهه‌های گذشته آمریکایی‌ها با همکاری رژیم صهیونیستی طرح های متعددی را تدوین و به جهان عرب تحمیل کردند و "معامله قرن" هم دام دیگری است، در ادامه دام های قبلی که عملاً خروجی آنها همیشه تضییع حقوق مردم مظلوم فلسطین بوده است.

معامله قرن طرح به حراج گذاشتن بیت المقدس است

نماینده مردم بروجرد و اشترنیان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: بنابراین اتفاقی که در این زمینه واقع خواهد شد؛چیزی نخواهد بود جز تضییع حقوق مردم مظلوم فلسطین، ولی این طرح جدید در واقع طرح به حراج گذاشتن بیت المقدس، پایتخت ابدی فلسطین است و گام شیطانی دیگری در جهت تضعیف یکی از محوری ترین حقوق ملت فلسطین و جهان اسلام با توجه به اینکه جایگاه مقدس قبله اول مسلمانان جهان در آن قراردارد،است.

بیشتر بخوانید:

 

عربستان و بحرین پادوهای آمریکا در منطقه

وی با اشاره به اینکه "معامله قرن" در جهت تضعیف بیشتر مردم فلسطین است، مطرح کرد: عربستان و کشورهای مانند بحرین ،پادوهای آمریکا در منطقه هستند و از خودشان اختیاری ندارند و صرفاً با دستور آمریکا کار می کنند.

بروجردی با اشاره به اهانت های ترامپ به عربستان مطرح کرد:همان نکته‌ای که بارها ترامپ اعلام کرده که ما عربستان را می دوشیم،این اجلاس هم یک دوشیدن دیگر،به صورت رسمی در یک اجلاس رسمی از اعراب است تا عملاً با سرمایه آنها بتوانند این ظلم را به جهان اسلام و ملت مظلوم فلسطین روا بدارند.

اسرائیل تا نابودی کامل هیچ امنیتی پیدا نخواهد کرد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به موضوع امنیت اسرائیل در این اجلاس تصریح کرد:اسرائیل تا نابودی کامل هیچ امنیتی پیدا نخواهد کرد؛چراکه  یک نظام غاصب ظالمانه ای است و محور مقاومت پیروز این مصاف خواهد بود و به هیچ وجه این ترفندها نمی تواند رژیم صهیونیستی را دریک آرامش پایدار وارد کند.

به گزارش خبرگزاری خانهملت ؛براساس طرح "معامله قرن"، اشغالگران فلسطین را خاک خود ملحق و یا آن اشغال و محاصره می‌کنند. بحرین با همکاری آمریکا در روزهای 25 و 26 ژوئن  در منامه میزبان نشست مذکور خواهد بود.

کاخ سفید مدعی است که این نشست از حیث تبادل نظر مقامات دولت، مسئولان تشکیلات مردم ‌نهاد و صاحبان کسب و کار برای حل مشکلات اقتصادی در فلسطین مهم است و فرصتی برای ارتقای سطح رفاه و آسایش مردم این کشور خواهد بود.این در حالی است که گروه‌های مختلف فلسطینی می‌گویند که نشست منامه نابودی مسأله فلسطین را دنبال می‌کند و مانند «وارد کردن خنجری مسموم در پشت ملت فلسطین» است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet