هدر موبایل
1398/04/03 17:36:36
سرویس صحن
پورابراهیمی در تذکر شفاهی:

وزارت فرهنگ اکران فیلم «ما همه با هم هستیم» را متوقف کند

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اکران فیلم «ما همه با هم هستیم» را به دلیل توهین به گویش های محلی مردم کرمان متوقف کند.
وزارت فرهنگ اکران فیلم «ما همه با هم هستیم» را متوقف کند نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اکران فیلم «ما همه با هم هستیم» را به دلیل توهین به گویش های محلی مردم کرمان متوقف کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201712103404116485.jpg وزارت,فرهنگ,اکران,فیلم,«ما,همه,با,هم,هستیم»,را,متوقف,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا پور ابراهیمی داورانی در نشست علنی نوبت عصر امروز (دوشنبه، 3 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی به وزیر نیرو در خصوص مشکلات آب شرب کرمان و روستاهای اطراف، اظهار داشت: مردم دچار مشکل جدی در زمینه آب شرب شدند که با توجه به گرما و شرایط سخت باید اقدامات لازم برای رفع این مشکل انجام شود.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در تذکر به رئیس جمهور در مورد عدم اجرای مصوبه شورای حقوق دستمزد در ارتباط با کارکنان وزارت جهاد کشاورزی بیان کرد: متاسفانه علیرغم مصوبه شورای حقوق و دستمزد تا به امروز حقوق و دستمزد کارکنان وزارتخانه جهاد کشاورزی توسط سازمان برنامه افزایش نیافته است.

پورابراهیمی در تذکر به وزیر فرهنگ و ارشاد، گفت: اخیرا فیلمی به نام «ما همه با هم هستیم» از وزارت فرهنگ و ارشاد مجوز اکران گرفته که به گویش های محلی توهین کرده و باعث رنجش مردم کرمان شده است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس بیان کرد: از دادستان کرمان که اکران این فیلم را متوقف کرده تشکر می کنم و از وزیر فرهنگ و ارشاد می خواهم با قاطعیت اکران این فیلم را متوقف کند زیرا به گویش محلی مردم کرمان توهین کرده است./

پایان پیام   

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet