خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1398/04/03 17:38:03
سرویس صحن
اسدی کرم در تذکر شفاهی:

توسعه صنعت توریسم موجب رونق اقتصادی و اشتغال است

نماینده مردم شهر بابک در مجلس با اشاره به ظرفیت استان کرمان برای گردشگری، بیان کرد: توسعه صنعت توریسم موجب رونق اقتصادی و اشتغال است.
توسعه صنعت توریسم موجب رونق اقتصادی و اشتغال است نماینده مردم شهر بابک در مجلس با اشاره به ظرفیت استان کرمان برای گردشگری، بیان کرد: توسعه صنعت توریسم موجب رونق اقتصادی و اشتغال است. https://cdn.icana.ir/d/019/201711105509912484.jpg توسعه,صنعت,توریسم,موجب,رونق,اقتصادی,و,اشتغال,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی اسدی کرم در نشست علنی نوبت عصر امروز (دوشنبه 3 تیر) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خطاب به مسئولان سازمان میراث فرهنگی و گردشگری گفت: با اینکه استان کرمان از پتانسیل بالای گردشگری برخوردار است و می تواند صنعت توریسم را به صورت حرفه ای داشته باشد، اما متاسفانه ما هنوز نتوانسته ایم در استان کرمان و کشور این صنعت را معرفی کنیم.

نماینده مردم شهر بابک در مجلس شورای اسلامی افزود: در زمینه جذب توریست، ضعیف عمل شده و شهر بابک با وجود روستای تاریخی میمند که می توانست عامل جذابی در توسعه و رونق صنعت توریسم باشد، مورد غفلت قرار گرفته است.

وی تاکید کرد: صنعت توریسم علاوه بر رونق اقتصادی می تواند موجب اشتغالزایی شود ولی شهرستان شهر بابک زیرساخت های گردشگری لازم را ندارد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet