هدر موبایل
1398/04/03 17:40:01
سرویس صحن
سلیمی در تذکر شفاهی مطرح کرد:

آیا امکان دفع تجاوز پهپاد آمریکایی به حریم هوایی با گفت وگو وجود داشت؟

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس با بیان اینکه زبان این دنیا، زبان قدرت است، گفت: آیا امکان دفع تجاوز پهپاد آمریکایی به حریم هوایی با گفت وگو وجود داشت؟
آیا امکان دفع تجاوز پهپاد آمریکایی به حریم هوایی با گفت وگو وجود داشت؟ نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس با بیان اینکه زبان این دنیا، زبان قدرت است، گفت: آیا امکان دفع تجاوز پهپاد آمریکایی به حریم هوایی با گفت وگو وجود داشت؟ https://cdn.icana.ir/d/019/201905105547176401.jpg آیا,امکان,دفع,تجاوز,پهپاد,آمریکایی,به,حریم,هوایی,با,گفت,وگو,وجود,داشت؟ Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علیرضا سلیمی در نشست علنی نوبت عصر امروز (دوشنبه، 3 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: زبان این دنیا، زبان قدرت است، زمانی که قدرت نداشته باشید آقای ماس به تهران می آید و شما را به سخره می گیرد.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر نمی توانید از میوه درخت برجام استفاده کنید حداقل از سایه اش استفاده کنید، اظهار کرد: آقایانی که مدعی بودند زبان دنیا، زبان گفت وگو است و نه موشک، هنگام تجاوز پهپاد جاسوسی آمریکا به خاک ایران با کدام منطق گفت وگو می کردند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش مجلس افزود: آقایانی که ادعا می کردند زبان دنیا را می دانند چگونه می توانند آمریکا را بعد از خروج از برجام به این توافقنامه برگردانند بنابراین زبان دنیا، زبان قدرت است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet