هدر موبایل
1398/04/03 18:06:31
سرویس صحن
صباغیان بافقی در تذکر شفاهی:

درخواست نمایندگان برای برگزاری جلسه غیرعلنی اجابت شود

نماینده مردم بافق در مجلس با بیان اینکه ۷۹ نفر از نمایندگان برای برگزاری جلسه غیرعلنی درخصوص وضعیت اقتصادی درخواست داده اند، گفت: با گذشت دو ماه هنوز این جلسه تشکیل نشده است.
درخواست نمایندگان برای برگزاری جلسه غیرعلنی اجابت شود نماینده مردم بافق در مجلس با بیان اینکه 79 نفر از نمایندگان برای برگزاری جلسه غیرعلنی درخصوص وضعیت اقتصادی درخواست داده اند، گفت: با گذشت دو ماه هنوز این جلسه تشکیل نشده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201905101278310103.jpg درخواست,نمایندگان,برای,برگزاری,جلسه,غیرعلنی,اجابت,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا صباغیان بافقی در نشست علنی نوبت عصر امروز (دوشنبه 3 تیر) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی گفت: اگر نمایندگان تقاضای جلسه غیرعلنی کنند، براساس قانون باید این جلسه تشکیل شود، اما متاسفانه 79 نفر از نمایندگان نامه ای برای برگزاری جلسه غیرعلنی درخصوص وضعیت اقتصادی امضا کردند.

نماینده مردم بافق و مهریز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهداف جلسه غیرعلنی مذکور گفت: این جلسه با این هدف انجام می شود که موضوعات به صورت کاملا شفاف مطرح شود.

وی خطاب به مصری گفت: شما فردی قانونمند هستید، امیدوارم تغییر و تحولاتی در این رویه ایجاد کنید و این موضوع را نیز تا حصول نتیجه پیگیری کنید، چرا که ما حدود دو ماه است درخواست جلسه غیرعلنی کرده ایم.

وی در رابطه با وضعیت معیشت مردم گفت: متاسفانه هیچ توجهی به وضعیت معیشت مردم نمی شود از این رو شعری می خوانم: ای وای بر اسیری که از یاد رفته باشد/ در دام مانده باشد صیاد رفته باشد. احساس می شود که تورم و گرانی فراموش شده و مسئولان مردم را رها کرده اند.

وی در تذکر دیگری خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت: چرا برنج را از تایلند وارد می کنید در صورتی که پاکستان در همسایگی کشورمان است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet