هدر موبایل
1398/04/05 01:12:56
سرویس استان ها
ساداتی نژاد:

راه‌اندازی بنیاد حامیان خانواده برای کاهش طلاق در کاشان

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: مطالعات و بررسی‌های اخیر نشان داده که افزایش میزان طلاق در جامعه به این علت است که در این حوزه آموزش و مهارت خانواده دچار چالش است.
راه‌اندازی بنیاد حامیان خانواده برای کاهش طلاق در کاشان عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: مطالعات و بررسی‌های اخیر نشان داده که افزایش میزان طلاق در جامعه به این علت است که در این حوزه آموزش و مهارت خانواده دچار چالش است. https://cdn.icana.ir/d/019/201704107368437532.jpg راه‌اندازی,بنیاد,حامیان,خانواده,برای,کاهش,طلاق,در,کاشان Icana

سیدجواد ساداتی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با انتقاد از اینکه دولت‌ها کمتر در شهر کاشان هزینه کردند گفت: کاشان شهر مردم است یعنی شهری که از گذشته توسط مردم اداره می‌شد و دولت‌ها کمتر در کاشان هزینه کردند؛ کاشان در تاریخ تمدن و فرهنگ دارای جایگاه است درحالی‌که حتی زمانی پایتخت نبوده و دلیل آن حضور مردم است و کارها از سوی مردم انجام می‌شد.

بنیاد حامیان ورزش برای حمایت خیرین از ورزش راه‌اندازی شده است

بنیاد حامیان خانواده با هدف آموزش خانواده‌ها و پایین آوردن میزان طلاق در جامعه راه‌اندازی و در حوزه مشاوره خانواده کمک می‌کنند

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی افزود: در واقع مدارس، سالن‌های ورزشی، راه‌ها و دانشگاه توسط مردم احداث شده لذا تلاش کردیم تا با یک ساماندهی مناسبی این حوزه‌ها را پیش ببریم. همچنین بنیاد حامیان ورزش در کاشان برای حمایت خیرین از ورزش راه‌اندازی شده است.

راه‌اندازی بنیاد حامیان خانواده برای کاهش طلاق در کاشان

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان اینکه بنیادی به نام بنیاد حامیان خانواده در کاشان راه‌اندازی شده اظهار کرد: مطالعات و بررسی‌های اخیر نشان داده که میزان طلاق در جامعه افزایش پیدا کرده و طبق بررسی‌های علمی و دانشگاهی علت افزایش طلاق‌ها این است که آموزش و مهارت خانواده در این حوزه دچار چالش است.

عضو شورای سنجش و پذیرش دانشجو تصریح کرد: لذا با کمک خیرین که همیشه در ساخت و سازها حضور داشتند، آنها را به حوزه نرم‌‌افزاری آموزش خانواده آوردیم و این بنیاد تنها با هدف آموزش خانواده‌ها راه‌اندازی شد و در حوزه مشاوره خانواده کمک می‌کنند تا میزان طلاق را پایین بیاوریم.

راه‌اندازی بنیاد هنر و رسانه در آینده‌ای نزدیک

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی افزود: همین کار را در حوزه قرآن با عنوان بنیاد حامیان قرآن انجام دادیم تا کمک کننده باشد و در آینده نیز قرار است بنیاد حامیان هنر و رسانه راه‌اندازی شود تا بتوانیم در این حوزه نتایج مناسبی را داشته باشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet