هدر اصلی
1398/04/04 10:10:19
سرویس دیگر رسانه‌ها_
/اینستاملت/

حواشی تازه پرونده سعید طوسی به روایت محمودصادقی /توصیه حضرت امام (ره) به نظامی ها درباره انتخابات/ سرخآبی ها در هزارتوی خصوصی سازی

اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه های اجتماعی اینستاگرام است.
حواشی تازه پرونده سعید طوسی به روایت محمودصادقی /توصیه حضرت امام (ره) به نظامی ها درباره انتخابات/ سرخآبی ها در هزارتوی خصوصی سازی اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه های اجتماعی اینستاگرام است. https://cdn.icana.ir/d/019/201612109406199357.jpg حواشی,تازه,پرونده,سعید,طوسی,به,روایت,محمودصادقی,/توصیه,حضرت,امام,(ره),به,نظامی,ها,درباره,انتخابات/,سرخآبی,ها,در,هزارتوی,خصوصی,سازی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت ها، مواضع و دیدگاه های خود در شبکه های اجتماعی می پردازند.

علی مطهری مطلب زیر را منتشر کرده است

نیروهای‌نظامی به تذکرات درباره عدم دخالت در انتخابات عمل کنند

مطهری می‌گوید: نیروهای نظامی باید به تذکرات درباره عدم دخالت در سیاست و اقتصاد توجه کنند چرا که اساسا ورود این نیروها به این دو حوزه خطرناک است.
به گزارش خبرآنلاین، «برای تشکیلات نظامی، سم است که از جریان سیاسی خط بگیرد یا گروه‌های سیاسی طمع کنند و بگویند ما تیپ داریم، نه اینها سرباز ولایت فقیه هستند. نیروهای مسلح آبروی خود را نباید خرج فلان نماینده برای رأی‌گیری کنند. نیروهای مسلح باید از دسته بندی‌های سیاسی جدا باشند.» این جملاتی بود که اخیراً سیداحمد خاتمی امام جمعه موقت تهران خطاب به نیروهای نظامی مطرح کرد و به نوعی آنها را از ورود به هرگونه تحرکات سیاسی و انتخاباتی برحذر داشت.

در همین راستا علی مطهری نماینده مردم تهران در واکنش به توصیه های اخیر سیداحمد خاتمی، امام جمعه موقت تهران به نیروهای نظامی به خبرآنلاین گفت: این تذکر خیلی خوبی است که آقای خاتمی مطرح کردند و این همان تذکری است که امام(ره) بارها گفتند و در وصیت نامه‌شان هم به آن اشاره کردند.
او با بیان اینکه امیدواریم نیروهای نظامی به این تذکرات عمل کنند، گفت: انشاالله به این تذکرات عمل شود چرا که در گذشته دخالت‌های زیادی چه در انتخابات مجلس و چه در انتخابات ریاست جمهوری از سوی نظامی‌ها صورت گرفته است درحالی که اساسا ورود این نیروها به سیاست و اقتصاد خطرناک است.  برای خودشان هم خطرناک است و کم کم باید پایشان را از این حوزه‌ها بیرون بکشند.
مطهری در پاسخ به این سوال که امروز چه میزان مسئله حضور نظامی‌ها در اقتصاد مرتفع شده است گفت: پیشرفت‌هایی در این زمینه صورت گرفته است چراکه مقام رهبری هم به این موضوع اشاره کرده بودند اما به نظر می‌رسد لازم باشد این امر سرعت بیشتری به خود بگیرد. 
او افزود: نیروهای نظامی‌ می‌توانند برخی از پروژه‌ها را که از توان بخش خصوصی خارج است بپذیرند اما نباید مالکیت پیدا کنند به طوری که ابتدا مالک و بعد تبدیل به سرمایه داران بزرگی شوند که بعدها مشکل برای کشور به وجود بیاید.

علی اصغر یوسف نژاد عکس زیر را از جلسه روز گذشته به اشتراک گذاشته است

 

فریده اولادقباد مطلب زیر را منتشر کرده است

هارمین جلسه شورای اداری شهرستان پردیس برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان پردیس در سال ۹۸ به ریاست عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان برگزار شد.  این جلسه با حضور
فریده اولادقباد، فاطمه سعیدی، فاطمه ذوالقدر و صادقی از نمایندگان حوزه انتخابیه در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام توسلی امام جمعه شهرستان، معاونان فرماندار، بخشداران و روسای ادارات و نهادهای شهرستان برگزار شد.

تعیین چشم انداز شهرستان برای سال جاری، تشریح وضعیت پروژه‌های عمرانی در حال احداث از جمله مسکن مهر، مترو و زیرساخت های خدماتی، بررسی روند راه اندازی بیمارستان خیریه الغدیر، لزوم هماهنگی و همگام سازی فعالیت‌های ادارات با سیاست های ابلاغی دولت و تکریم ارباب رجوع و همچنین نظارت کامل فرمانداری بر این موارد و تبیین خط و مشی آتی فرمانداری از موارد مهمی بود که در این جلسه مطرح شد

سید حسین افضلی مطلب زیر را به اشتراک گذاشته است

 

غلامرضا کاتب  عکس و توضیح زیر را منتشر کرده است

محمود صادقی توئیت های خود را در صفحه اینستاگرام به اشتراک گذاشته است

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی مطالب زیر را منتشر کرده است

قاسم احمدی لاشکی مطلب زیر را به اشتراک گذاشته است

فریدون حسنوند مطلب زیر را منتشر کرده است.

محمد دامادی مطلب زیر را منتشر کرده است

 

پروانه سلحشوری عکسی از توئیت خود را منتشر کرده است

 

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet